Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF İndir - Webte İndir!
Genel

Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF

Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF indir, 224 sayfadan oluşturulmuş roman türü kitabımızla ilgili bilgi vermek gerekirse ciltsiz bir kapağa sahip olan Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabının yazarı Emine Tavuz’dur. Ayrıca bu yazımızda Yere Yakın Yıldızlara Uzak konusunu ve Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabıyla ilgili görüş ve yorumları da bulabileceksinizdir. Makalemizin detayında Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF indirme linki ile Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabını PDF olarak ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Yere Yakın Yıldızlara Uzak Kitap Özeti

Yere Yakın Yıldızlara Uzak Kısa Özet

* Her kalbi attıran bir hikaye vardır*

Bestegül, olacak şeylerden habersiz evden her sabah okula gitmek için ayrıldığı vakitte bu sabahta ayrıldığında kaderinin diğer on üç insanla birleşeceğini halen bilmiyordu. Her sabah son durağa kadar seyahat ettiği metroya bindi fakat son duraktan çıkamadı. Her şeyden habersiz diğer on üç kişi de metro istasyonunda mahsur kaldı ve o an ortak hikayelerinin ilk adımları yeri titretmeye başladı. Yere Yakın Yıldızlara Uzak İndir

Kadınlar sıcak erkekler soğuk sever pdf indir

Enkaz altında uğraşmaları gereken şeyler vardı.

Hüzün, özlem, açlık, susuzluk, keder, ölüm…

Kalpleri korkuyla atarken ansızın aralarından biri öldü ve diğerleri de acayip nedenlerden dolayı onu bir bir takip etti.Bütün bu ölümler beyinlerinde ve kalplerinde etkili izler bırakırken, ellerinden gelen tek şey enkaz altından kurtarılmayı beklemek oldu.
Buradan birimiz kurtulacak, çıkacak. Güzel bir çerçeveye çekildiğimiz fotoğrafları alıp koyacak, çerçeveyi bir duvara asacak, geçip karşısına bizleri izleyecek ve o an zaman duracak. Birimiz sağ kalacak ama solu kurtulamayacak. Çoğumuz, kurtulanımızın duvarında asılmış bir çerçevenin içinde yaşayacağız ve yaşlanacağız. Birimiz için şarkı sona erecek fakat her ikimiz de dans etmeyi bırakacağız.

Anlıyor musun?
Anlamıyorsun.
Çünkü beni duymayı bıraktın.
Zaten, ben de konuşmayı…

Yere Yakın Yıldızlara Uzak KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı