Yeni Apple Watch ve iPad Air Ekranları Daha Büyük!
Teknoloji

Yeni Apple Watch ve iPad Air Ekranları Daha Büyük!

Yeni Apple Watch ve iPad Air, Bloomberg’ın sal günü yayınladığı bilgilere göre, Apple bu yıl iki yeni Apple Watch modelini piyasaya süreceğinden bahsediyor bunun haricinde ise birde iPad Pro beraberinde gelecek. Bu haberin çıkışı ile birlikte kullanıcıların heycanı ikiye katlandı diyebiliriz.

Apple haberlerini ve teknolojisini yakında takip eden kullanıcıların da bildiği gibi yeni iPad Air’in iPad Pro’dakine benzer bir ekran yapısı olduğunu duymaktayız. Bugüne kadar böyle bir değişiklik görmediğimiz seride eğer doğruysa, bu, iPad Air modelinde yıllardır yapılan en büyük değişiklik olacaktır. 

Gelecek iki yeni saatten biri Apple serisinde Apple Watch 3’ün yerini alacak daha ucuz bir model olacarak gelecekken diğerinin nasıl bir detaya sahip olacağı bilinmemektedir.

yeni ipad air

Bloomberg açıkladığı bilgilere göre , Apple’ın bu yıl tamamı OLED ekranlı toplam dört iPhone piyasaya süreceği fakat bunun modelleri neler bunlara dair bir bilgi vermese de söylentileri de doğruladı . 

Daha büyük olan Pro’nun boyutuna dikkat edin: Mevcut iPhone 11 Pro Max’in 6,5 inç ekranından fark edilir derecede daha büyük olacak ve şuana kadar görmediğiniz boyutta bir iphone ile karşılaşacağınıza şimdiden kendinizi hazırlayın.

Ayrıca bkz: Google Pixel Buds 2 İnceleme

Yeni iphone telefonlar, iPad Pro’nun tasarımını hatırlatan kare kenarlara sahip olacak. Renk detayalrında ise gece yeşili rengi yerine farklı bir tonda mavi ile karşılacağımızı söylemek gerekir.

Yeni Apple Watch ve iPad Air bilgilerini yalandı!

Bu temel ürünlerin yanı sıra Apple, bu yıl diğer yıllara oranla daha küçük bir HomePod hoparlörü ve önceki modellerden alışık olduğumuz Beats markasına sahip olmayan ilk kulak üstü kulaklıklarını piyasaya sürecek. Ayrıca daha hızlı ve daha kullanışlı Apple Tv bu yıl piyasalara sürülmese de önümüzdeki yıllarda karşımıza çıkacakdır

Alışılmış olduğu gibi, Apple yukarıda verdiğimiz bilgilerin hiçbirini onaylamadı fakat Ekim gibi yapılması düşünülen Apple lansmanında bu bilgilerin de doğruluğu onaylanacaktır.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı