Yandex Navigasyon İnternetsiz Nasıl Kullanılır - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Yandex Navigasyon internet olmadan nasıl kullanılır?

Yandex Navigasyon internetsiz kullanma, En çok tercih edilen navigasyon uygulamalarından bir tanesi olan Yandex Navigasyon içinde bulundurduğu özellikler ile rakiplerine nazaran daha çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Bu başarılı özelliklerden biri de internet olmadan kullanılabilmesidir. Yandex Navigasyon’un İnternet olmadan nasıl kullanılacağını hangi özellikleri aktif olarak kullanabileceğinizi anlatacağız. Navigasyonun kullanıcıların hayatlarının önemli bir parçası haline geldiği söylenebilir. Sadece şehir dışında sürüş için değil, şehir içinde arkadaşlarınızla opikniğe gitmek ya da sahilden uzaklaşmak gibi yolları bulmak için tercih edilmektedir. Navigasyon uygulaması araç sahipleri için vazgeçilmez bir uygulamadır, yolculuğu kolaylaştırır ve bilinmeyen yerlere kolayca ulaşabilir.

Özellikle şehir dışı seyehatlerde bazı noktalarda cihazların çekmemesi kritik manada öndemlidir. Bu navigasyon uygulamalarını kullanmak için internet bağlantısı zorunludur. Ancak Yandex navigasyon uygulamasının içinde bulundurduğu özellikler ile tüm navigasyon hizmetinin İnternet olmadan kullanılmasına olanak sağlar. Çevrimdışı iken yüklenen haritada, yeni bir rota oluşturabilir veya yoldan saparsa bir rotayı tekrar bulabilir. İnternet bağlantısı kurulursa, uygulama otomatik olarak kontrol sağlayacaktır.

yandex navigasyon internetsiz kullanma

Ayrıca bkz: A101 Kapıda Uygulaması Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Yandex Navigasyon nasıl indirilir? iOS ve Android

Yandex Navigasyon uygulaması 50 milyondan fazlaindirmeye sahip olan ve çoğu kullanıcıdan olumlu yorum alan bir uygulamadır. Uzun süredir herkesin kullandığı bu uygulamanın puan sıralamasının da yüksek olması ne kadar kaliteli bir uygulama olduğunun kanıtıdır. Uygulamayı Google Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. App Store’dan ücretsiz olarak indirmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

yandex navigasyon çevrimdışı kullanma

Yandex Navigasyon internetsiz nasıl çalışır?

Gerekli ayarları yaptıktan sonra, İnternet bağlantısı kesilmiş veya bağlantısı kesilmiş olsa bile Yandex Navigasyon uygulamasını kullanabilirsiniz. Bağ veya köy yollarında ya da yazlığınıza giderken sinyalin bulunmadığı yerlerde çevrimdışı mod aktif oalcaktır. Yandex Navigasyon internetsiz kullanmak için ilk olarak, bağlandıktan sonra, uygulamayı indirdikten sonra haritayı çevrimdışı indirmelisiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan başkabir ayar yapmanıza gerek kalmadan yandex navigasyon çevrimdışı aktif olacaktır. Ayrıca harita ve çevrimdışı moddaki değişiklikler sürekli olarak yenilendiği için güncelleme yapmak arada da olsa önemlidir.

yandec navigsayon internetsiz

İndirdiğiniz harita siz çevrimdışı oslanız bile size rota oluşturacak ve gideceğiniz yere götürecektir. Başka bir yola yanlışlıkla saparsanız, yine de hafızada sizi uyaracaktır. O sırada bir İnternet bağlantısı varsa ya da telefonunuzun şebekesi az da olsa çeker haline geldiyse, uygulama otomatik olarak yönlendirmenin düzgün çalışıp çalışmadığını saptayacak ve sizi doğru yola yönlendirecektir. Rota doğruysa, çalışmaya devam edecektir. Her internet bulduğunuzda olmasa bile arada sırada harita güncellemek sizi başka yollara sapmaktan kurtaracaktır bunu unutmayın.

Ayrıca bkz: A101 Kapıda Uygulaması Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Yandex navigasyon internetsiz çevrimdışı kullanma

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı