Yandex.Disk’te Ücretsiz Ek 20 GB Depolama Alanı - Webte İndir
İnternetNasıl Yapılır

Yandex.Disk’te Ücretsiz Ek 20 GB Depolama Alanı

Video, resim veya diğer medya dosyası türlerinin artması kullanılan depolama alanlarında da ihtiyacın artmasına neden oluyor. Kullanıcıların ücret karşılığında aldıkları depolama alanlarının çoğu taşınabilir olduğundan her yerden erişimi olan ve depolama alanı sunan uygulamalar daha pratik ve ekonomik geliyor.

Hemen hemen her dosya türü için depolama alanı sunulması kullanışlı ve ücretsiz bir internet aracı temin etmeniz anlamına geliyor. Yandex bu alanda en geniş depolama alanı sunanlardan bir tanesi olarak dikkat çeker. 10 veya 20 GB ücret karşılığında alınmak istendiğinde maliyeti yüksek olabilecek büyüklükte taşıyıcılar anlamına gelir. Ama ücretsiz şekilde bu alanlardan yararlanmak özellikle de sık kullananlar için oldukça önemlidir.

Tavsiye içerik => Zula Altın Hilesi İndir 2021

Yandex 10 GB Ücretsiz Depolama

20 GB depolama alanı almaktan bahsetmeden önce Yandex tarafından sunulan ve birçok kişinin farkında olmadığı bir özelliğe yer vermek gerekir. Kullanıcıların Yandex.disk adı verilen alanı kullanmaya başlamaları ile birlikte Yandex üyelerine süresiz şekilde 10 GB kullanım şansı verir. Bunun için herhangi bir işlem yapmanıza veya bedel ödemenize gerek yoktur. Sadece Yandex’in yeni kullanıcılarından bir tanesi olmanız istenir. Ama bu depolama birimini yeterli görmeyenlerin 20 GB alma şansı olduğunu da belirtmek gerekir.

20 GB Yandex.Disk Alanı Alma

20 GB için yapılması gerekenleri takip etmek kullanıcıların herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmadan hemen kullanacakları depolama alanlarına sahip olmalarına olanak tanır. Bunun için:

  • Bilgisayarınızda bulunan Yandex hesabınıza ulaşmalısınız,
  • Hesabınıza giriş yapmalısınız ve oturum açılmış olmalıdır,
  • Hesabınızın Yandex.Mail 360 şeklinde kullanımda olması istenir,
  • Bunu gerekli bağlantılar ile yapmalısınız,
  • Karşınıza çıkacak olan ekranda bu kullanımı onaylamanızdan doğan Harika yazısı olacaktır,
  • Butona tıklamanızla birlikte 20 GB depolama birimini ücretsiz kullanma şansınız verilir.

Görüldüğü üzere bu özelliği kullanmak için Yandex.Mail 360 kullanımına geçmek gerekir. Birçok kullanıcının bilmediği bu özellik sayesinde ücretsiz olarak bu hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yandex.Mail 360 Sayesinde Alan Kazanma

Yandex kullanıcılarının 20 GB alan elde etmesi için bahsedilen durum Yandex’in mail 360 özelliğini kullanmaya başlamaktan geçer. Bunun ne olduğunu bilmeyenler için anlatmak gerekirse arkadaşlarınızla yazışmak, verilerinizi kaydetmek, telekonferans işlemlerinizi yapmak ve iletişimde olmak için kullanılacak bir sistemdir. Notlarınızı kullanışlı bir şekilde saklama imkanı da veriyor olması hizmetin ne kadar yönlü ve kullanışlı olduğunu anlamak adına önemlidir.

20 GB Yandex.Disk Kullanım Süresi

Bu konuda merak edilen bir başka detay ise kullanıma sunulan depolama alanının ne kadar süre ile kullanılması gerektiğidir. Sonuç olarak önemli verilerin saklanmasında da kullanılması mümkün olan bu 20 GB için Yandex herhangi bir süre sınırlamasında bulunmaz. Sürenin olmaması uzun süreli kullanım şansı olduğu anlamına gelir. Sunduğu birçok özellik ve hizmet gibi ücretsiz şekilde, sınırsız kullanım imkanı verilir. Bunun için verilerinizle alakalı endişe duymanız gerekmez.

Yandex.Disk Depolama Alanı Güvenilirliği

Kullanmaya başladığınız 20 GB depolama alanı Yandex tarafından güvence altındadır. Bunun anlamı güvenle ve oldukça kullanışlı bir şekilde istediğiniz verilerin depolanması için kullanabilirsiniz. Hesabınıza erişim için gereken giriş işlemlerini unutmadığınız sürece kullanım güvenliği sorunu yaşanmaz.

Daha Fazla Yandex.Disk Depolama Alanı Edinme

20 GB’dan daha fazla alana ihtiyacı olan ve ücret ödemek istemeyenlerin yapması gereken birkaç farklı hesaptan aynı yolla depolama alanı almak olmalıdır. Depolama alanı alırken hesabın kime ait olduğu veya kaçıncı kez bu hizmetten faydalandığı gibi konular üzerinde durulmaz. Bunun için bu yolla istediğiniz kadar depolama alanı elde edebilir, sınırsız ve ücretsiz olarak uzun süre kullanabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı