Trafik cezası nerede kesildi? Ceza Yeri Neresi? - Webte İndir
İnternet

Trafik cezası nerede kesildi? Ceza Yeri Neresi?

Ceza yeri neresi, Araba ya da motor kullanan insanların hayatlarında en az bir defa bile olsa trafik ceza yemelerini hepimiz bilmekteyiz. Sadece plakalara yazılan cezalarla kalmayıp sürücü belgelerine de ceza yazılmaktadır. EGM e- devlet üzerinden yapabileceğin sorgulama işlemleriyle kolayca bilgi edinebilir ve gerekli işlemleri yne bu platformdan halledebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere 5028 ceza yeri neresi, 50028 ceza yeri neresi, 50042 ceza yeri neresi, 50036 ceza yeri neresi, 50048 ceza yeri neresi, 50074 ceza yeri neresi, 50018 ceza yeri neresi, 50070 ceza yeri neresi gibi cezasorgulama işlemlerini bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Trafik Cezası Sorgulaması Nasıl Yapılır

e-devlet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ödeme ve sorgulama yerlerinden bir tanesi olan bu platfom üzerinden birçok işlem halletmek mümkün hale geldi. mobil imza, e-imza, e-devlet şifresi, internet bankacılığı ve T.C. kimlik kartı gibi seçeneklerin gelmesiyle işlemler güvenilir ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Eğer e devlet şifresine sahip değilseniz ptt aracılığıyla bunu sağlayabilrsiniz. E devlete girdikten sonra karşınıza çıkacak olan e-hizmetler bağlantısı açılır. Bağlantıdan Emniyet Genel Müdürlüğü bölümüne aktarılırsınız. “Araç Plakasına Yazılan Ceza Sorgulama” seçeneğien tıklayarak plakaya gelen cezaları öğrenebilirsiniz.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (EGM) TRAFİK CEZASI SORGULAMA

Bunu e devlet aracılığı ile yapmak istemeyen kardeşlerimiz için EGM yani Emniyet Genel Müdürlüğü’nün trafik sorgusu sayfasına gelerek orada bulunan bölüme plaka numaranızı girerek öğrenmekde mevcut. Tabii ki ilk olarak EGM sitesine giriş yaptıktan sonra deidğimiz sayfaya tıklayın daha sonra sizden tc isteyecektir fakat gerçek egm sayfasına girdiğinizden emin olun. Daha sonra tcnizi girerek mevcut cezalarınıza ulaşabilirsiniz.

ceza yeri neresi

Araç Plakasına Yazılan Ceza Sorgulama

Araç plakasına yazılan ceza nasıl sorgulanır merak ediyorsanız yine bunu EGM sayfası üzerinden sayfalar bölümünden araç plakalarına yazılan ceza seçeneğine tıklayarak daha sonra tc nizi gireerk bunu öğrenebilirsiniz. Eğer hata olduğunu düşünüyorsanız bunu mahkeme aracılığyla kaldırma şansınız da bulunmaktadır bu yüzden iyice incelemeniz gerekir.

50028 ceza yeri neresi

50028 ceza yeri neresi diye sorgulattığımızda karşımıza bu adres çıkmaktadır.

50028D100 Karayolu Denizköşkler AVCILAR  Avcılar-Küçükçekmece istikametine
50028D100 Karayolu Fatih KÜÇÜKÇEKMECE  Küçükçekmece-Bakırköy istikametine

Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

50042 ceza yeri neresi

50042 ceza yeri neresi olarak sorgulattığımızda karşımıza çıkan Şile Otoyolu Ümraniye-Çekmeköy istikameti Ümraniye-Çekmeköy istikametinde veya Hasdal Kemerburgaz Yolu EYÜPSULTAN Kemerburgaz-Göktürk istikametine bir yer olarak çıkmaktadır. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

50048 ceza yeri neresi

50048 ceza yeri neresi olarak sorgulattığımızda karşımıza çıkan adreste Şile Otoyolu Çekmeköy-Ümraniye istikameti Ümraniye-Tem otoyolu istikametinde bir bölge olarak çıkmaktadır. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

50036 ceza yeri neresi

50036 ceza yeri neresi olarak sorgulattığımızda karşımıza çıkan adreste Eski Edirne Cad. ARNAVUTKÖY Habipler-Arnavutköy istikametinde bir bölge olarka çıkıyor. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

ceza yeri neresi

50070 ceza yeri neresi

50070 ceza yeri neresi olarak sorgulattığımızda karşımıza çıkan adreste Kocataş Mah. SARIYER Çayırbaşı-Sarıyer istikametine veya Çayırbaşı Mah. SARIYER Çayırbaşı-Sarıyer istikametinde bir yer. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

50018 ceza yeri neresi

50018 ceza yeri neresi olarak sorgulattığımızda karşımıza çıkan adreste O1 Otoyolu Esentepe ŞİŞLİ Şişli-Beyoğlu istikametine veya O1 Otoyolu Sütlüce BEYOĞLU Beyoğlu-Eyüpsultan istikametindedir. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

50026 ceza yeri neresi

50026 ceza yeri neresi olarak sorgulattığımızda karşımıza çıkan adreste D100 Karayolu Cumhuriyet BÜYÜKÇEKMECE Büyükçekmece-Beylikdüzü istikametine50026 veya D100 Karayolu Yakuplu BEYLİKDÜZÜ Beylikdüzü-Avcılar istikametindedir. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

50030 ceza yeri neresi

50030 ceza yeri neresi olarak sorgulattığımızda karşımıza çıkan adresteO1 Otoyolu Acıbadem ÜSKÜDAR Acıbadem-Altunizade istikametine50030 veya O1 Otoyolu Altunizade ÜSKÜDAR Altunizde-Boğaziçi Köp. istikametindedir. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinen bakabilir hiç geçmediyseniz o noktadan mahkeme yoluyla itiraz edebilirsiniz.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere:

  • 50042 ceza yeri
  • 50028 ceza yeri
  • 50048 ceza yeri
  • 50036 ceza yeri
  • 50030 ceza yeri
  • 50070 ceza yeri
  • 50018 ceza yeri
  • 50026 ceza yeri

trafik cezası nerede kesildi ya da istanbul edm trafik cezası gibi kodlardan sizlere bilgiler verdik. Araştırmalarımız sonucu bu verilerin gerçeğini yanıstıtğınız düşünsek de bazen yanlışlık olabilmektedir. Bu durumdan webteindir.com sorumlu olmamakla beraber eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız e devlet üzerinden araştırabilir gerekli sonuçlara doğrudan bakabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayınız.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı