Traffic Rider APK İndir - Webte İndir
Oyun Haberleri

Traffic Rider APK İndir

Traffic Rider APK Virüssüz ve Güvenle İndir

Traffic Rider, Soner Kara’nın 2014 yılında piyasaya sürdüğü ve kullanıcılar tarafından en çok beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Yapımcısının 2. oyunu olan Traffic Rider, nefes kesen ve heyecanlandıran bir motor yarış oyunu. Ancak Traffic Rider’ı diğer motor yarış oyunlarından farklı kılan en önemli özelliği, yine Traffic Racer oyununda da olduğu gibi yarışın pistte değil, aktif trafikte olması. Eğer siz de trafikte çılgın motor hareketleri yapmayı seviyorsanız linke tıklayarak Traffic Rider APK  indirebilirsiniz.

Oyun Severler Toplanın! Traffic Rider APK 2021 İndirmek Çok Kolay! 

Özellikle motor tutkunlarının soluk soluğa oynayacağı bu oyun, çeşitli zorluk seviyeleri ile oynanabiliyor. Zorluk seviyeleri; kolay, orta ve zor olarak 3 kategoriye ayrılmış durumda. Aynı zamanda oyunun ustaları ve mobil oyun becerileri gelişmiş kullanıcılar için gece modu ve karlı mod seçenekleri de mevcut. Sadece bu modlarla sınırlı kalmayan Traffic Rider ile kariyer modunun 70 farklı göreviyle başarıdan başarıya koşabilir, isterseniz serbest mod ile özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Oyunu dilerseniz birinci kişi bakış açısıyla oynayarak daha gerçekçi bir deniyim yakalayabilirsiniz. 

Traffic Rider APK Oyna
Traffic Rider APK Oyna

Traffic Rider da olmayan ve oyunun severleri tarafından talep edilen bir çok özelliği yapımcı es geçmemiş ve gerçekçiliği arttıran bu özellikleri Traffic Rider’a eklemiş. Oyunun bir önceki sürümüne göre yine geliştirilmiş özelliklerinden birisi de 29’dan farklı motosiklet seçeneği sunması, gerçek motosikletlerden kaydedilen seslerin kullanılması ve farklı mekanlarda sürüş deneyiminin yaşanabiliyor olması.

Aynı zamanda oyunun Türkçe dil desteği bulundurmakta. Oyun içerisinde yapılabilecek bazı hareketler size ekstra puan ve oyun parası kazandırmakta. Örneğin, hızınız ne kadar fazla olursa puanınız da o kadar fazla olur veya 100 kilometreden daha hızlı giderken diğer araçlara yakından geçmeniz, size ekstra skor ve puan kazandıracaktır. Motosikletinizi tek teker de kullandığınız mesafe boyunca da ekstra puan ve para kazanıyorsunuz. Son olarak çift şeritli yollarda ters istikamette hareket etmek yine sürüş yaptığınız süre boyunca size ekstra para ve puan kazandırmaktadır. Traffic Rider şu anda en sevilen 4 yarış oyunu arasındadır.Bu gerçek hayatta yapmamamız gereken adrenalini yüksek hareketleri deneyimlemenize imkan sağlayan arcade motor yarış oyununu oynamak için Traffic Rider APK indirebilirsiniz. 

Traffic Rider APK Android için Telefonum Kaldırır mı?

Traffic Rider APK için çok yüksek bir sisteme ihtiyacınız yok. Kaliteli görüntü ve ses sunmasına rağmen, hemen hemen her telefon modelinde sıkıntısız ve akıcı bir şekilde çalışacaktır. Tam performans için oyun ayarlarını minimuma indirebilirsiniz. Bu telefonunuzu rahatlatacak ve akıcılık sağlayacaktır.

IOS İşletim Sistemi için Traffic Rider Kaldırır mı?

IOS birçok oyun için RAM’i yüksek olmasa bile akıcı sonuçlar verir. Traffic Rider IOS işletim sistemi için yüksek gereksinim istememektedir. Zaman zaman oyunda akış bozuluyor ise oyun ayarlarını minimuma indirmeniz telefonunuzu rahatlatacak ve akıcı bir şekilde oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Traffic Rider APK İndirme

Android İşletim Sistemi için APK Traffic Rider

Traffic Rider APK’nın android işletim sistemi için indirme linki şu şekilde; 

https://cloud.mail.ru/public/2LTV/2T5zZc98a

KURULUMU

  1.  Dosyayı indirdikten sonra oyuna giriş yapın.
  2. “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız, Traffic Rider APK indir linkini 2-3 kere yenilediğiniz takdirde sorun çözülecektir.
  3. ‘’Dosya açılamıyor’’ hatası veren cihazlarınızın indirilenler kısmından, cihazınızın kendi dosya yöneticisi ile açarsanız sorun çözülecektir.
  4.  Kurulum esnasında telefonunuzun internet bağlantısına dikkat ediniz.
  5. Oyun ekranında donma yaşıyorsanız, telefonunuzun oyundan bağımsız olan uygulamalarını kapatmanız sorunu çözecektir. 

IOS İşletim Sistemi için Traffic Rider

Traffic Rider Android işletim sistemi üzerinde çok fazla seçenek sunsa da IOS işletim sistemi için en güvenilir Traffic Rider linki aşağıdadır. IOS işletim sistemine sahipseniz oyunu kişileştirebilir dosyalar kullanabilirsiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/traffic-rider/id951744068

>> Tüm oyunlardan haberdar olmak için diğer yazılarımıza göz atın!

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı