Top Eleven En İyi Taktik ve Diziliş 2020 - Webte İndir
Oyun Haberleri

Top Eleven En İyi Taktik ve Diziliş

Türkiye’de en çok oynanan futol menajerlik oyunlarından bir tanesi olan Top Eleven gittikçe oyuncu sayısını artırmaya ve kalitesine kalite katmaya devam ediyor. Google Play ve Apple Store gibi uygulamalarda milyonlarca kişi tarafından indirilmekle birlikte yüksek puan alan oyunlardandır. Futbol menajerliğin en keyifli oyunlarından bir tanesi olan Top Eleven arayüzünün hızlı ve oyundaki gerçekçiliği oyunu zorlu kılarken, gerçek yaşantıdan izler taşıması oyuncuyu oyuna daha da bağlamaktadır.

Top Eleven Nasıl Bir Oyun

Oyuna giriş yaptığınızda bir profil oluşturmanız isteniyor bu adımı atladığınızda bir takım kuruyorsunuz. Gerçek oyucualrın dışında rastgele verilen bir oyuncu kadrosu ile karşılacaşacaksınız. Tabii ki her kullanıcıda bu şekilde kadrolar var. İlk başta kadronuza sadece bir iyi oyuncu verilirken size ilk başta verilen top eleven bedava token sayesinde transfer bölümünde en yüksek tokeni vererek kadronuzu güçlendirebilirsiniz.

Ayrıca stadyum güçlendirmeleri mevcut bu güncellemeleri yaptığınızda örneğin stadı geliştridğinizde daha fazla insan maç izlemeye gelir ve bunun geliri size daha yüksek oranda yansır. BU şekilde ilk 3 sırada olanlar bir üst lige çıkar fakat her lig bitişinde oyuncuların yıldızları 1 yıldız düşer bunu unutmayın. Gerçek ouncularla kapışabileceğiniz eğlenceli bir futbol menajerlik oyunu diyebiliriz.

Ayrıca bkz: En İyi Mobil Araba Oyunları

Top Eleven En İyi Taktik ve Diziliş

  • 3-2-2-2-1 Taktiği bu oyunda en iyi taktiklerden bir tanesidir. Birçok oyuncunun tercih ettiği bu taktik kazanma oranı en yüksek taktiklerdendir.
  • ——DC-DC-DC——–
  • DML———-DMR
  • ——–MC-MC———–
  • AML————-AMR
  • ———–ST————-
Top Eleven En İyi Taktik ve Diziliş

Top Eleven en yi emirler

Takım Anlayışı: Bunu değiştirmenize gerek yok Normal yapsanız yeter.
Pas Yönü: Buradaki tercihi Her iki kanattan olarak yapın.
Pres Tarzı: Kendi Sahanda pres tarzını kullanmak geride basma anlamında önemlidir.
Top Çalma Tarzı: Bunda da değişiklik yapmanıza gerek yok o yüzden Normal kalsın
Pas Atma: Kısa olmasının nedeni ayağa pas olması ve garanti pas dediğimiz pas taktiğini uygulamaktır.
Markaj Tarzı: Bölgesel yapmak daha önemli alanı savunması yapın.

Top Eleven Oyuncu Transferlerini Nasıl Yapmalıyım?

Genelde kullanıcıların yakındığı konulardan bir tanesi olan Top Eleven oyuncu transfleri yaptığımda işe yaramıyorlar ne gol ne de asaist yapıyorlar gibi yakınmalarla karşılaşmaktayız. Top Eleven en önemli detaylarından biri de transfer yapmaktır. Doğru transferi en uygun token vererek almak için sizlere ipucu vereceğiz. Bulunduğunuz ligde takımların değerleri yüksek ise sizin de yükseltmeniz gerekmektedir.

Oyuncu transfer ederken genellik 23 yaş ve altı oyuncular tercih edilmelidir. Burada yapılan en önemli hata 26 veya 27 yaşlarında oyuncu satın almaktır. Çünkü o oyuncunun geleceği olmaz sizde çok fazla oynamaz erkenden jubile yapar ver gider. Bir diğer nokta ise Penaltısı Ustası , Hava Hakimiyeti , Korner Kullanma , Frikik Ustası , Penaltı Kurtarıcısı şeklinde özel yetenekleri olan oyuncular tercih edilmelidir. Zordur fakat gece geç saatlerde tenha olduğu durumlarda az token vererek sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi Mobil Araba Oyunları

Top Eleven En İyi Taktik ve Diziliş

https://www.youtube.com/watch?v=hfq8ygki320

Sonuç

Top Eleven En İyi Taktik ve Diziliş hakkında bütün detayları ve en önemli özellikleri sizlerle paylaştık. Eğer verdiğimiz Top Eleven En İyi Taktik ve Diziliş adımlarını doğru uyguladıysanız galibiyet almaya hazırlanın. Birçok oyuncunun yatığı bu taktiği sizler de yapabilirsiniz. Eğer yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı