Sünnet İçin En İyi Davetiye Tasarımları Baskısepette’de - Webte İndir
Genel

Sünnet İçin En İyi Davetiye Tasarımları Baskısepette’de

Sünnet organizasyonları da diğer özel günlerde olduğu gibi farklı türde organizasyonlarla kutlanabilir. İslamiyet dininde erkek çocuklar için vacib kılınan sünnet, kutlama veya mevlit organizasyonlarıyla gerçekleştirilebilir. Sünnet işlemini dini ritüeller ile hastane ortamında gerçekleştiren aileler daha sonrasında mevlit, kutlama gibi organizasyonlar tertipleyebilir. Her iki seçenekte de yakınlarını bu organizasyona davet etmek isterken davetiye ihtiyacı doğar. Sünnet davetiyeleri olarak bu anlamda istenen tasarım seçenekleri sunulmaktadır.

 

Baskısepette, sünnet organizasyonlarınız için farklı temalarla onlarca seçeneği barındırmaktadır. Online olarak gerçekleştireceğiniz işlemlerle siparişinizi kısa sürede verebilirsiniz.

Ekonomik Davetiye Modelleri

Davetiyeler, baskı teknolojilerine göre farklı tasarımlarda ve kalitede basılabilir. Kağıt kalitesinin önemli olduğu davetiyelerde çift taraflı, tek taraflı tasarımlar, zarflı veya zarfsız davetiyeler bulunabilir. Burada öncelikle istediğiniz tasarımı belirledikten sonra sipariş vereceğiniz adedi de belirlemelisiniz. Fazla sayıyla talep edilen davetiyeler daha uygun fiyatlarda olabilir. Özel tasarımlı davetiyeler ise ekstra olarak işlemler içerdiğinden fiyat olarak yüksek olabilir. Ancak özel günlerinin ileride de bunlarla birlikte hatırlanmasını isteyen kişiler, daha kaliteli kağıtları tercih ederek uzun bir süre davetiyelerini anı olarak saklayabilmektedir. Ekonomik, ucuz davetiyeler için Baskısepette’nin sunduğu seçeneklere göz atabilirsiniz. 

Temalı Sünnet Davetiyeleri

Organizasyonunda belirli bir konsept ile süslemeleri yapabilirsiniz. Sünnet davetiyesi de bu konsepte göre tercih edilebilir. Baskısepette’de temalı sünnet davetiyeleri olarak, korsan temalı, futbol takımı temalı davetiye, arabalı sünnet davetiyesi, atlı sünnet davetiyesi, abi kardeş sünnet davetiyesi, balonlu sünnet davetiyesi, Osmanlı tuğralı sünnet davetiyesi, denizci temalı sünnet davetiyesi, kişiye özel sünnet davetiyesi ve daha birçok seçeneği vardır. Bunları dilerseniz çocuğunuzun fotoğrafıyla da bastırabilmektesiniz. Özel çizim, karikatürlü olan modelleri de çocuğunuzun isteyeceği temalarla tercih edebilirsiniz. 

Online Davetiye Siparişi Adresiniz; Baskısepette

Tüm organizasyonlar için olduğu gibi sünnet davetiyelerinde de aradığınız çeşitliliği Baskısepette’de bulabilirsiniz. Kategoriye göz atıldığında onlarca farklı model sizleri bekleyecektir. Aralarında beğendiklerinizi organizasyon tarihinize ve isminize göre kişiselleştirebilirsiniz. Ya da çok daha kişiselleştirilmiş özel tasarımlı seçenekleri kullanabilirsiniz. 

 

Davetiye siparişi noktasında online olarak hizmet veren Baskısepette, istediğiniz seçeneklere hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. En uygun fiyatlarla kına, sünnet veya düğün davetiyesi siparişlerinizi hemen şimdi oluşturabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı