Stranger Things 3 The Game Sistem Gereksinimleri - Webte İndir
Oyun Haberleri

Stranger Things 3 The Game Sistem Gereksinimleri

Stranger Things 3 The Game Sistem Gereksinimleri, Geçtiğimiz haftalarda epic games ücretsiz oyunlar paylaşmaya başlamıştı. Bu oyun furyası hala bitmiş değil ve sürekli yeni oyunlar gelmekte. Önümüzdeki hafta hangi oyunun çıkacağı sızdırılan epic games de değeri tam 40 lira olan Stranger Things 3: The Game epic games’de ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz. Her hafta başka bir oyunu kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunan epic games bu yaptığı etkinliği devam ettireceğe benziyor.

Stranger Things 3: The Game ücretsiz indirebilmek imkanını sunan Epic Games firması GTA5 ücretsiz yapmasının ardından daha düşük seviyede oyunlar vermeye başladıç Bu haliyle kullanıcıları pekde memnun etmesede, bu oyun sıkıntısı yaşadığımız karantina günlerinde yeni oyunlar keşfetmek oldukça keyifli olacaktır. Eğer şuan istemiyorsanız bile kütüphanenize ekleyip daha sonra Stranger Things 3: The Game ücretsiz indirebilirsiniz.

Stranger Things 3 The Game indir

Stranger Things 3: The Game oyunu Netflix ve BonusXP tarafından ortak bir şekilde geliştirilmiş olup haziran tarihinde Epic Games tarafından ücretsiz bir şekilde erişime sunulacak olup bu tarihten sonra son kısa bir süreliğine bu oyunu indirebilir veya kütüphanine ekleyip ömür boyu sizin olabilir.

Stranger Things 3 The Game Sistem Gereksinimleri

 MİNİMUM
 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim SistemiMicrosoft® Windows® 10 (64 Bit Only)
İşlemciIntel Core 2 Duo 2GHz+ ya da daha iyisi
Bellek2 GB RAM
Ekran Kartı256 MB ekran kartı. Shader Model 4.0 support
DirectXSürüm 9.0c
Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama2 GB kullanılabilir alan
Ses KartıDirectX Uyumlu
İlave NotlarDoğrudan girdi uyumlu kontrol cihazlarını ve Bluetooth kontrol cihazlarını destekler

Ayrıca bkz: Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı