Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır? - Webte İndir
İnternetNasıl YapılırOyun Haberleri

Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır?

Oyun piyasasının olmazsa olmaz platformlarından birisi Steam uygulamasıdır. Her geçen gün büyüyen kitlesi ve içerisinde yer alan oyunların artması ile birlikte, harika bir platform haline dönmektedir. Uzun yıllardan bu yana oyun dünyasında faaliyetlerine devam etmektedir. Oyun geliştiricileri, genel olarak steam ile anlaşma sağlamaktadır. Dünya üzerinde ki popülerliğini koruması nedeniyle, ilk tercihlerden birisidir. Oyuncuların oyunlarını ücretsiz ya da satın alarak oynayabileceği harika bir platformdur. İndirip kullanması ise tamamen ücretsizdir.

Steam platformunda bildiğiniz üzere her bir profilin seviyesi yer almaktadır. Hesabınızın ne durumda ve ne seviyede olduğunuzu gösteren, en güzel göstergelerden birisidir. Sıfır bir steam hesabı açtığınızda, 0 level ile başlamaktasınız. Oyun satın alımlarında, oyun içi görevlerde, rozet kazanmalarında XP kazanmaya başlıyoruz. Biriken XP puanları ile birlikte, seviyenizde bir o kadar yükselmektedir.

Bu makalemizde sizlerle birlikte Steam seviye kasma ile alakalı bilgiler paylaşmak istedim. Genel olarak bu durum birçok kişinin merakla araştırdığı ve inceleme altına aldığı bir konudur.  Seviye kasmak, genel olarak oyun oynarken kazanılan bir durum olduğu için, oyuncular bu durumda oyunlarda fazla vakit geçirerek XP kazanmaktadırlar. Tabi bunun yanında birkaç farklı yöntem daha bulunmaktadır. Birazdan bu konuya kısaca değinerek, bizleri nelerin beklediğini göreceğiz.

Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır?

Steam hesabınızda seviye kasmak ve daha yüksek bir puan sahibi olmanız için, birden fazla yöntem yer almaktadır. Sizlerle birlikte bu konuya kısaca göz atarak, bizleri ne tür bilgilerin beklediğini görmüş olabiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan merak edilen başlıklarımıza göz atabiliriz.

Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır?
Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır?

Görevler Yapmak!

Steam hesabında topluluk görevlerinden ve rozetlerden yararlanmanız için, hesabınızda en az 5 dolarlık bir harcama yapmanız gerekiyor. Yeni bir hesap açıldığında Steam size otomatik olarak bir bildirim gönderiyor. Rozetler menüsü üzerinden gerekli tüm bilgi ve detaylara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yapmanız gereken tüm görevleri, bu menü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rozet ile Seviye Kasmak!

Steam, alınan tüm oyunlara özel olarak farklı rozetler çıkarmaktadır. Bu rozetler aslında oyun içerisinde yer alan görevler gibi de nitelendirmek doğru olacaktır. Oyun içerisinde yer alan görevleri tamamladığınızda, farklı farklı rozetler kazanacaktır. Sonrasında ise XP kazanarak da seviye kasabilirsiniz.

Ücretsiz Oyunları Oynayın!

Steam platformu üzerinde onlarca farklı ücretsiz oyun yer almaktadır. Bu oyunları indirme yapmadan kütüphaneye eklemeniz bile, sizlere 3 XP puanı kazandıracaktır. Her bir oyun için bu şekilde XP kazanmak ve içerisinde yer alan görevleri tamamlamak, büyük bir oranda seviyenizi etkileyecektir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte “Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır?” başlığı altında bilgilendirme yapmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Hemen aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı da görüşlerinizi yazmayı unutmayın.

Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir:

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı