Samsung Galaxy Fit 2 İnceleme - Webte İndir
Teknoloji

Samsung Galaxy Fit 2 İnceleme

Samsung Galaxy Fit 2, Birinci nesil olan ve oldukça ilgi gören Galaxy Fit’in devamı olarak , Fit 2 o kadar da farklı görünmüyor diyebiliriz. İkinci serisinde yer alan büyük ekran, renk seçenekleri ve dğeişen pil ömrünü sizlere açıklayacağız.

Fit 2, ilk modeldeki 0,95 inç ekrandan daha büyük olan kavisli camlı 1,1 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip olarak karşımza çıkmaktadır. Ve daha ince çerçevelere sahip görünüyor. Buda şık bir tasarım gönrüntüsü oluşturuyor.

Ayrıca bkz: Yaay Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Samsung renk kombinasyonları olarak iki renk tercih etmiştir, Samsung cihazı siyah veya kırmızı renkte sunuyor, ilk Fit 1 ile sunulan beyaz ve gümüş kombinasyonundan hoş ve parlak bir çıkış olarak söyleyebiliriz fakat gümüş rengi bu ikinci seride de yer alsa daha iyi olurdu. Kullanıcılar tarafından farklı bir renk olarak görülen gümüş detayı oldukça ilgi görmütşü.

Samsung Galaxy Fit 2 Özellikleri

Herhangi bir standart fitness kol saati veya bilekliğinde yer aldığı gibi, gün boyunca yakılan kalori, mesafe, kalp atış hızı, adımlar ve daha fazlası gibi ölçümleri günlüğe kaydeder bunları isterseniz teker teker bakabilir ya da rappor şeklinde de inceleyebilirsiniz. Ayrıca fitness modları için otomatik algılamaya sahiptir yani o anki sporu belirtmediyseniz bilekliğinizde bunu otomatik algılayan yapısı ile koşu, bisiklet, eliptik ve kürek sporu gibi seçenekleri doğrudan aktif etmektedir.

Ayrıca bkz: Yaay Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Geceleri, uyku düzeninin takip etmek ve izlemek, REM gibi aşamaları, hafif ve derin uykuları izlemek için fit 2 cihazını kullanabilirsiniz. Sabah, gece boyunca ne kadar iyi uyuduğunuzu gösteren Uyku Puanınızı ve Samsung Health uygulaması aracılığıyla daha derinlemesine bir analiz sağlayan uygulama yardımı ile incelemek mümkün. 

Samsung Galaxy Fit 2

Samsung Galaxy Fit 2 Batarya, Pil Ömrü

Fit 2, pil seviyesindeki artış nedeniyle artık daha uzun süreler şarj etmeden kolunuzda taşıyabilirsiniz. Orijinal Fit ile yani Fit 1 karşılaştırıldığında Samsung, yeni sürümde pil ömrünü 15 güne kadar çıkararak ikiye katlamayı başardı. Bu değerle birlikte piyasadaki rakipleriyle neredeyse aynı değerlerde ya da benzer değerlerde pil gücüne ulaşmış oldu. Tabii ki, bu tamamen kendi kullanımınıza bağlıdır, ancak yine de her gece şarj cihazına atmak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı