PlayStation 5 Fiyatı ve Özellikleri [Güncel] - Webte İndir
Teknoloji

PlayStation 5 Fiyatı ve Özellikleri

PlayStation 5 Fiyatı ve Özellikleri, muhteşem tasarım ve özellikleri ile Sony Playstation 5‘i inceledik. PS5 özellikleri, PS5 fiyatı, PS5 tasarımı gibi birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Sony çok uzun zamandır PS5 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını kullanıcılardan saklamıştı. Tasarımcılar tarafından birden fazla PS5 tasarımı ortaya koymuşlardı. Kimse PS5 özelliklerine yada tasarımına dair bir şey bilmediği gibi heycanla beklemeye koyulmuşlardı. PlayStation 5 Fiyatı ve Özellikleri, 11 haziran türkiye saatiyle akşam sularında hem PS5 tasarımını hemde PS5 özelliklerini kullanıcılara sundu.

Playstation 5 Tasarımı

PS5 tasarımı oldukça sade bir tarzda yapılmış evinizin herhangi bir köşesine koysanız dahi şık bir aksesuar olacağından şüphemiz yok. Şimdilik beyaz ve siyah renklerine sahip olan PS5 ve konsolu yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor. Özellikle DualSense tarafında hem ergonomisinde hem tuş yapılandırılmasında büyük değişiklikler yer almaktadır.

PS5 Özellikleri

Ayrıca bkz: WhatsApp’tan Para Göndermek

PlayStation 5, iki farklı versiyonla tanıtıldı. İlk başta gösterilen modelde Blur-ray sürücüler bulunurken diğer modelde ise herhangi bir sürücü bulunmamaktadır. Bahsedilen bu model ise PlayStation 5 Digital Edition olarak geçmektedir. Bu modelde diğer PlayStation’ların aksine bir cd rom yeri bulunmuyor. PlayStation kullanıcıların farklılık yaşayacağı bu noktada dijital market anlayışı yer alıyor buda artık sanal pazardan oyunları alabilecekleri anlamına gelmektedir.

PS5 Özellikleri

Kullanıcılar farklılık yaşaması sadece özellikler üzerinde olmadı, bütün kullanıcılar dualshock’a alışmışken artık DualSense adında bir konsolun olması insanlar üzerinde büyük merak uyandırdı. Dualshock’dan farkı ne olacak daha mı iyi özelliklere sahip yoksa tutuş ergonomiğini mi daha iyi hale getirdiler gibi sorular akıllarda yer alırken tasarımındaki sadelik kullanıcılar tarafından tam not aldı. Oyunlarda daha gerçekçi bir hissiyat sağladığını berlitriken titreşim hissiyatının da daha iyi hale getirdiklerini sony açıkladı.

Playstation 5 Özellikleri

Playstation 5 fiyatı

Sadece PlayStation 5 ve konsol tanıtılmadı bunların yanında ek olarak PS5 aksesurları da lansmanda tanıtıldı. Bunlar konsola uyumlu hale getirilmiş aksesuarlar olup daha önce görmediğimiz cihazlar da yer alıyor. Sony PS5 aksesuarlar arasında yeni konsol için kablosuz kulaklık(3D ses destekli ve çift taraflı gürültü engelleyici), kamera( HD çift kamera lensli), uzaktan kumanda ve DualSense için şarj yuvasını da tanıttığını söylemekte fayda var. PS4 oyunlarınıda PS5’de oynamak mümkün hale getirildi.

PS5 Ne kadar

Ayrıca bkz: WhatsApp’tan Para Göndermek

Playstation 5 Fiyatı

Kullancıların kafasındaki sorulardan bazıları Playstation 5 ne zaman çıkıyor ve Türkiye fiyatı ne kadar olacak? tam olarka belli olmasa da vergiler dahilinde PS5 fiyatı 7200tl civarI olacağı düşünülüyor.

PS5 Fiyatı

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı