Netflix Jurassıc World Kretase Kampı - Webte İndir
Genel

Netflix Jurassıc World Kretase Kampı’nın Resmi Fragmanını Paylaştı

Netflix Jurassıc World Kretase Kampı, Yapımcılığını ve yönetmen koltuğunda Steven Spielberg, Frank Marshall ve Colin Trevorrow’un üstlendiği yeni netflix dizisi, Nublar Adası’nda kamp yapan bir grup gencin Jurassic Park’ın dinozorları ile olan olaylarını konu alamktadır.

Dizinin hedef kitlesi daha genç bir izleyici kitlesini hedeflerken , Kretase Kampı hala korkutucu sahneleriyle daha genel bi izleyiic alanına sahip diyebilriz, çünkü çocuklar T-rex ve triceratops’tan genetiği değiştirilmiş Indominus Rex gibi dinozorların gerçekçi boyutta yapılmış efektleri insanları etkilemekedir.

https://www.youtube.com/watch?v=khkntqKrKpQ

Netflix Jurassıc World Kretase Kampı Konusu

Netflix Jurassıc World Kretase Kampı Nublar Adası’nın karşı tarafında yeni bir macera kampında altı gençten oluşan bir grup mahsur kalır. Dizinin başlangıcında bir hareketlilik olmasa da dinozorlar devreye girdikten sonra her şey daha heycanlı ilerlemektedir. Hayatta kalmaları birbirlerine bağlı olan bu gençler birlikte hareket etmezse başlarına kötü şeyler gelebilr. Dış dünyaya ulaşamayan altı genç, tehdit unsuru olan dinozorlardan korunarak hayat ta kalmaya çalıaşcaklar. 18 Eylülde nteflix’de izleyebilirsiniz.

Ayrıca bkz: Yaay Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Dizide seslendirme oyuncuları Paul-Mikél Williams, Darius olarak Paul-Mikél Williams, Brooklynn olarak Jenna Ortega, Kenji olarak Ryan Potter, Sammy olarak Raini Rodriguez, Ben olarak Sean Giambrone, Yaz olarak Kausar Mohammed, Roxie olarak Jameela Jamil ve Dave olarak Glen Powell rol alıyor.

https://twitter.com/netflixturkiye/status/1300789969276096513?s=20

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı