Mobile Legends Cecillion Build Dizilişi - Webte İndir
Mobil

Mobile Legends Cecillion Build Dizilişi

Mobile Legends Cecillion Build Dizilişi, Mobile legends oynayan oyuncuların merakla beklediği cecillion karakterini sizler için anlatık. Bu yazımızda sizlere Mobile legends cecilion nasıl oynanır, Mobile legends cecilion eşyaları ve büyüleri neler bunlardan bahsedeceğiz. Yazımızın hepsini okursanız detaylı bilgiye sahip olur ve ona göre dizilimlerle daha güçlü hale gelirsiniz.

Mobile legends cecillion karakterinin rolü büyücü olmasının yanı sıra ciddi miktarda verdiği hasar sayesinde Mobile legends en iyi karakterler arasına adını yazdırmış durumdadır. Tabii ki Mobile legends en iyi hero diyemeyiz fakat ilk üç sıraya gireceğine eminiz. Hasarının fazla olması sayesinde rakipleri kolay avlarken manası hızlı bitmektedir bu yüzden aşağıda vereceğimiz eşyaları kullanırsanız böyle bir sorun yaşamazsınız.

[wpsm_numhead num=”C” style=”3″ heading=”2″]Cecillion Build Dizilişi[/wpsm_numhead]

Mobile legends Cecilion eşyaları için önerilen build resimde görülen yukardaki gibidir fakat siz daha farklı bir build dizmek istiyorsanız mana sorununu dikkate alarak bunu yapabilirisniz.

Ayrıca bkz: Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Mobile Legends Cecilion Nasıl OYNANIR

Mobile Legends Cecillion Build Dizilişi

Cecilion Büyüleri ve cecilion amblem seti için resimde görülen büyüleri almannız gerekir. Bu büyüleri tercih etmemizin nedeni cecilion karakterinin max seviyede tutmak içindir.

Mobile Legends Cecilion

Cecillion Kimlere Karşı Güçlü

Mobile Legends cecilion karakterinin kimlere karşı güçlü kimlere karşı güçsüz olduğunu söyleyecek olursak ilk başta güçlü olduğu karakterler; Carmilla, Masha, Kimmy, Lunox ve valire karşı güçlüdür. Mobile Legends cecilion karakterini ct’leyen herolar ise Gusion, Wanwan, Ling, Silvanna ve X.Borg karakteridir.

Mobile Legends Cecillion Nasıl OYNANIR

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı