Mafia Definitive Edition Sistem Gereksinimleri - Webte İndir
Oyun Haberleri

Mafia Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Mafia oyununu herkes bilir fakat az oyuncu kitlesi de olsa bu oyunu oynamayanlar da vardır. Seri haline gelen Mafia, Mafia 2, Mafia 3 sistem gereksinimleri çok yüksek sayılmaz diyebiliriz. Fakat Mafia serisinden sonra gelen daha doğrusu ilk Mafia oyununu revize etmeleri sonucunda ortaya çıkan Mafia Definitive Edition merakla beklenen oyunlar arasında yerini aldı.

Bugün sizlere yenilenen mafia oyunu sistem gereksinimleri neler veya düşük donanımlı bilgisayarlar için oyunun minimum sistem gereksinimleri bunları açıklayacağız. Bu açıklamaları yapmadan önce Mafia Definitive Edition oyunundan biraz bashedelim. Mafia Definitive Edition oyun içi görüntülerinin sızdırılmasından sonra grafikleri adeta oyunculara heyecan yaşattı. Bu oyun diğer oyunların toplamında oluşan bir oyun değil Mafia serisine bambaşka bir yenilik katacak bir oyun.

Ayrıca bkz: Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Mafia Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Mafia Definitive Edition oyununu tasarlarken arabaların detayları insanların yürüyüşü, konuşmaları gibi onlarca detay yeniden düşünülmüş ve özenle tasarlanmış olup güzel hikayelere sahip oyunlar listesinin başlarına ismini yazdıracağa benziyor. Mafia Definitive Edition sistem gereksinimleri her bilgisayarda oynanamayacak düzeyde olsa da düşük ayarlarda yine akıcı bir oyun keyfini yaşarsınız.

Mafia Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-9400F / AMD Ryzen 5 2600
  • Belllek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1050 Ti 4GB / 1650 Super 4GB/ RX 580 4 GB
  • Depolama: En az 75 GB kullanılabilir alan. (Daha fazla performans için mümkünse SSD ya da m2 nVME SSD)

Mafia Definitive Edition Çıkış Tarihi

2K Games, yayınladığı fragmanla bilrikte oyunun Mafia Definitive Edition Çıkış Tarihini 28 Ağustos olarak açıklamıştı covid 19 virüsünden dolayı bu tarih daha sonraki tarihlere ertelenmişti fakat son duyulan haberlere ve önemli kaynaklara göre 25 eylül 2020 tarihinde oyuncularla buluşacağı söylenmektedir. Steam üzerinden baktığımızda 28 Ağustos tarihinde çıkacak olarak belirtilmiş durumdadır.

Mafia Definitive Edition Fiyat

Steam üzerindne baktığımızda Mafia Definitive Edition için ön sipariş vermek isteyenler 259 lira gibi bir ücret karşılığında daha önce oynama fırsatı yakalayabilecekler. Oyunda ingilizce, fransızca, italyanca ve almanca dil desteği bulunurken türkçe dil desteği yer almamaktadır. Mafia Definitive Edition türkçe yama indir seçenekleri daha sonradan eklenir mi merak konusu.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı