LoL Mobile Wild Rift Detaylı İnceleme [GÜNCEL] - Webte İndir
Oyun Haberleri

LoL Mobile Wild Rift Detaylı İnceleme

LoL Mobile Wild Rift, Riot Games’in yıllardır oyun sektöründe üstünlük kurduğu ve çıktığı andan itibaren kullanıcılar tarafından büyük ilgi göre League Of Legends‘in mobil oyunu önümüzdeki aylarda oyuncularla buluşacak. MOBA kategroisinde geçmişten bu yana büyük ilerlemeler sağlayan Riot Games Wild Rift oyununda da ciddi uğraşlar vermektedir. LoL oyununun taslağından değil tamamen en baştan tasarlanan Wild Rift çıkış tarihinin bu kadar uzun sürmesi buna bağlı diyebiliriz.

Wild Rift beta sürümü Brezilya’da aktif olarak kullanıcılara sunulmuş olup gereken denemelerin yapılması oyunun çıkışında kimsenin mağdur olmaması için böyle bir yola gidilmiştir. Tamamen LoL oyunun aynısı fakat eşyalar konusunda fiyatlarda oldukça fazla değişimler var ayrıca kule gibi oyun içi nesnelerin canları ve vuruş hasarları da değiştirilmiş diyebiliriz. İlk etapta kontroller garip gelebilir bir fare hissiyatı yaşatmayabilir fakat bunu düşünelerek kullanıcının rahatça oynayabilmesini sağlayan unsurlar bulunmaktadır.

LoL Mobile Wild Rift Ne Zaman Çıkacak ?

Lol mobile oyunu wild rift çıkış tarihi henüz tam oalrak açıklanmasa da yöneticilerin yaptığı yorumlara göre 2020 yılının son aylarında yani Kasım gibi kullanıcılara sunulacağı söylenmektedir. Şuanda brezilya ve flipinlerde aktif olarak denenen ve olumlu olumsuz yerleri öğrenen yapımcılar yıl sonuna doğru tüm dünyada bu oyunu piyasaya sürmeye hazırlanmaktadır. Riot Games, Lol mobile oyunu olan wild rift için ilk açık beta testlerinin Çin’de yapılacağını tüm platformlara duyurdu.

LoL Mobile Wild Rift

Ayrıca bkz: En İyi Oyun Nickleri

LoL Mobile Wild Rift Sistem Gereksinimleri

Lol Mobile Wild Rift hangi telefonlara uyumlu hangi telefonlarda çalışır diye soracak olursanız eğer android kullanıyorsanız orta seviye bir telefon bu oyunu açar. Eğer iPhone Wild Rift oynamak istiyorsanız iphone 6 ve sonrası cihazlarda bu younu oynayabilirsiniz. Ayrıca Wild Rift sistem gereksinimlerine bakarak da bunları anlamanız mümkün diyebiliriz.

Wild Rift Android

  • 1,5 GB RAM,
  • Qualcomm Snapdragon 410 işlemci ve
  • Adreno 306 GPU.
  • Ayrıca oyun 32-bit Android işlemcilerde de desteklenecek.

Wild Rift IOS

  • iPhone 6 ve üzeri tüm cihazlarda çalışacak.
LoL Mobile Wild Rift

LoL Mobile Wild Rift Nasıl Oynanır ve Rünler

  • Guardian: Eskiden ufak hasarlar aldığınızda tetiklenmekteyken, bundan sonra büyük hasarlar aldığınızda tetiklenme sağlayacak.
  • Yırtıcı: Bekleme süresi azalmasının yanı sıra hasarı da aynı oranda azalış göstermektedir.
  • Gözü Kara: Eğer can barınız az ise verdiği sıvışma oranı artıyor.
  • Hızını Al: Kitle kontrol uygulayan kişi eğer sizseniz veya stunlarsanız, hareket hızındaki artış size uygulanmaktadır.
  • Ghost: Kademeli hızlandırma durumu olumsuz olarak görülmektedir. Burda herhangi bir artış bulunmamaktadır.

Ayrıca bkz: En İyi Oyun Nickleri

LoL Mobile Wild Rift İndir

LoL Mobile Wild Rift nasıl indirilir, LoL Mobile Wild Rift nasıl oynanır gibi soruların cevabını verdiğimiz linkten bulabilirsiniz. Ayrıca Wild Rift betayı beklemenizi önerirken LoL Mobile Wild Rift apk indir gibi yollara başvurmamanızı istiyoruz. Oyunun beta sürümü şuanda aktif halde olup açık beta çinde başlayacaktır. Önümüzdeki aylarda Türkiye’de oyannabilir hale gelecek olan Wild Rift Play Store ve Apple Store marketlerinden indirebilirsiniz.

LoL Mobile Wild Rift

Sonuç

Bu yazımızda sizler için derlediğimiz LoL Mobile Wild nasıl oynanır, sistem gereskinimleri neler, nasıl indirilir gibi konuların cevaplarını derledik. LoL Mobile Wild apk indir veya LoL Mobile Wild hile indir gibi yollara başvurmamanızı oyundan keyif çıkarmanızı diliyoruz. Yazımızı beğendisyeniz buradan diğer yazılara da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı