King of Avalon PC den Oynama [Güncel] - Webte İndir
Mobil

King of Avalon PC den Oynama

King of Avalon PC den Oynama, Google Play ve Apple Store uygulamarında 50 milyondan fazla indirilen King Of Avalon: Dragon Warfare daha da fazla ünlenmesiyle çok sayıda kullanıcıyı bünyesine katmış durumda. Bugün sizlere daha çok King Of Avalın en iyi karakter veya Tatlı diş etkinliği ile King Of Avalon en iyi sınıflar hangisi bunun cevabını vermek için ve oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlar için özet ibr bilgilendirme yapacağız.

King of Avalon hile durumlarının önüne geçmek için oldukça fazla mesai harcıyor ve böyle bir durum tespit edildiğinde emek verdiğiniz ve çeşitli yatırımlar yaptığınız hesabını elden gidiyor. King of Avalon PC den Oynama da hile indirmek yerine King Of Avalon taktiklerini sizlerle paylaşarak oyundan legal yolla daha fazla keyif almanızı sağlayacağız.

Ayrıca bkz: Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

King of Avalon PC’den Oynama

Bu oyunda her şey mümkün; savaş, strateji, fanstatik olaylar, imparatorluk gibi yönetmekten oldukça zevk alacağınız bir oyun olan King Of Avalon hediye kodları dağıtmaktan vazgeçmiyor. Sizde King Of Avalon hediye kodlarına ulaşmak istiyorsanız takipte kalmanızı öneririm. Sadece mobilden değil King Of Avalon pcden oynama için özel bir emülatör geliştirilip bu oyunu pcden oynama şansı da yakalayabilirsiniz. King Of Avalon Emülatörden nasıl oynayacağınızı yazımız ilerleyen adımlarında anlattık inceleyip sizde pcden oynama şansını elde edebilirsiniz.

King Of Avalon hile indir

King Of Avalon Emülatör

King Of Avalon Emülatör’den oynamak aslında mobile oranla daha çok keyif verdiğini bilmekteyiz. Büyük ekran ve daha fazla kontrol etme yöntemlerinin bulunması King Of Avalon PC’de daha rahat etmenizi sağlamaktadır. King Of Avalon PC Emülatör’den oynamak için tek yapmanız gereken bluestacks indirmek ve oyunu yüklemek.

King Of Avalonc PC Emülatör
King Of Avalon İndirmek İçin Resme Tıklayınız.

King Of Avalon En İyi Sınıflar

Oyunda askerlerin birimleri vardır ve sınıflar denilen bölme ile birbirinden ayrılmaktadır.  Bunlar arasında okçu sınıfı askerler, piyade sınıfı askerler ve süvari sınıfı askerler yer alır. Kısaca King Of Avalon en iyi sınıflardan bahsedecek olursak.

Ayrıca bkz: Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Okçular : Okçular daha çok menzilli karakterler oldukları için yakından pek bir işe yaramazlar fakat arka saflarda durduklarında önemli bir görevleri vardır.Bunlar kuşatma araçlarına ve atlı birliklere karşı oldukça güçlüdür.

Piyadeler : Yukarda bahsettiğimiz okçulara karşı güçlü olan birlikler olarak geçer. Bunlar mızraklı olan askerlerdir süvarilere nazaran daha az güç sahibidirler.

Süvariler : Ağır ve hafif süvariler olarak geçen atlılar daha çok yürüyen birimlere karşı güçlüdürler. Yakından vuran bu askerler hareket açısından büyük avantajları bulunmaktadır.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı