Kim beni nasıl kaydetmiş Uygulaması 2020 - Webte İndir
Mobil

Kim beni nasıl kaydetmiş Uygulaması

Kim beni nasıl kaydetmiş uygulaması 2020 veya Kimin rehberinde hangi isimle kayıtlıyım? Rehberde ne diye kayıtlıyım? Beni kim kaydetmiş? gibi sorular son günlerde oldukça sık aranılan sorulardan bir tanesidir. Günümüzde bu gibi cevapları kendi bünyesinde bulunduran yani bu merak giderebileceğiniz uygulamalar çoğaldı fakat hangisi güvenilir hangisi gerçekten işe yarıyor bunu sizlere açıklayacağız. Beni nasıl kaydetmişler diye kullanıcılar merak içinde çünkü arkadaşlarının telefonlarına her zaman bakamazsınız veya uzaktayken değiştirdiyse bunu göremezsiniz bu yüzden kim nasıl kaydetmiş bulmak zor olur. Arkadaşlarımın rehberinde nasıl kayıtlıyım, numaramı nasıl kaydetmişler diye merak ediyorsanız yazımızın tamamını okuyabilirsiniz.

Uygulamanın Birden Fazla Özelliği Bulunuyor

  • Arama Engelleme İşlemi: Bu işlem sayesinde yurt dışı aramalarını veya spam oluşturabilecek aramaları engelleme olanağınız bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde diğer kullanıcıların uygunsuz olarak belirlendiği ve kabul edilen numaraları öğrenebilir bu numaraların size ulaşmasını engelleyebilirisniz. Tabii ki numara engelleme özelliği kendi telefonunuzda da yer alıyor fakat diğer numaraları da öğrenmek sizin avantajınıza olabilir.
  • Arayan Kişiyi Tanımlama: Bu tanımlama sayesinde sizi arayan kişi kayıtlı değilse bunu ekranda görebilir diğer başka özelliği ise sisteme kayıtlı numaraları direkt isimleriyle tanıyabilirsiniz.
  • Bilinmeyen yabancı numaralar kolay tespit etme
  • Numaradan isim bulma özelliği sayesinde arayanın ismini kolayca bulabilirsiniz.
  • Dolandırıcıları önceden tespit eden bu uygulama sayesinde artık daha da güvende hissedebilirsiniz. Günümüzde bu yüzden insanların binlerce lira kaybettiği bilinmektedir. Sizde bu özellik sayesinde daha tedbirli bir şekilde yaklaşabilir bu gibi tuzaklara düşmemeye çalışırsınız.

Ayrıca bkz: BİP Bedava İnternet Kazanma

Kim beni nasıl kaydetmiş 2020

Başkasının Rehberinde Nasıl Kayıtlıyım 2020

  1. Başkalarının rehberinde nasıl kayıtlıyım görmek istiyorsanız eğer kendi numaranızı arama bölümüne yazmanız gerekiyor.
  2. Daha sonrasında uygulama tarafından size sorulan izinleri verdikten sonra sizi arayan bilinmeyen numaraların kim olduğunu direkt öğrenebilirsiniz.

Kim beni nasıl kaydetmiş Uygulaması İndir 2020

Beni kim nasıl kaydetmiş diye merak ediyorsanız ve bunun için uygulama indirmeye ihtiyacınız varsa günümüzde en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesini sizler için önermekteyiz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kim beni nasıl kaydetmiş 2020

Kim beni nasıl kaydetmiş Uygulaması 2020

Kim beni nasıl kaydetmiş Uygulaması 2020, Kimin rehberinde hangi isimle kayıtlıyım? Rehberde ne diye kayıtlıyım? Beni kim kaydetmiş? Numaram kimde kayıtlı gibi soruların cevaplarını paylaştığımız yazımızda sizler için videolu anlatım da ekledik. Eğer yukarıda anlattığımzı şekilde yapamazsanız video izleyerek bunu yapabilirsiniz. Artık başkasının rehberinde nasıl kayıtlısınnız veya arkadaşınız, sevgiliniz sizi nasıl kayıt etmiş hepsini öğrenebilir ve sizde onu istediğiniz gibi kaydedebilirsiniz.

Ayrıca bkz: BİP Bedava İnternet Kazanma

Kim beni nasıl kaydetmiş Uygulaması Videolu Anlatım

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı