Kaspersky Total Security Full v21 3 Aylık Lisans Bedava - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Kaspersky Total Security Full v21 3 Aylık Lisans Bedava

Kötü amaçlı yazılım tehditleri ile birlikte artık virüsler bilgisayarları ele geçirerek hem hız düşüklüğüne hemde veri kaybına neden olmaya başlamıştır. Son zamanlarda herhangi bir bilgisayar istemcisi kullanıyorsanız bu gibi sorunlarla karşılaşmanız oldukça yüksektir. Kaspersky Total Security 2021 Licence Key sayesinde karşınıza çıkan veya çıkmayan kısacası bilinmeyen kayıtlardan ve virüsten kurtulmanın zevkini alacaksınız.

Siz ister uykuda olun ister oyun oynuyor olun fark etmez bilgisayarınız güvende ve erişime kapalı bir şekilde korunmaya devam edecek. Gelişmiş özellikleri ile dikkatleri üstüne toplayan Kaspersky Total Security, klasör yedekleme ve parola yöneticisi gibi önemli özellikleri bünyesinde barındırarak tüm düzeltmeleri otomatik olarak sağlamaktadır.

Kaspersky Total Security Full v21 Lisans Anahtarı

Kaspersky Total Security Crack, antivirüs canavarının son güncelleme ile birlikte korsanlığa karşı aldığı tedbirler kullanıcıları mutlu eden özellikler arasında sayılmaktadır. Kaspersky Total Security lisans anahtarı tamamen yabancı yazılımlardan sizleri korumak için planlandı. Aşağıda verdiğimiz kodları kullanarak bir üst sürüme yükseltebilir ve daha fazla ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Kaspersky Total Security aktivasyon kodu 2021, ile sürümü yükselttiğinizde sadece interneti ve ya depolama aygıtlarını değil bilgisayarı koruma altına almaktadır. Özellikle taramaların daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi vakit açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Kaspersky Total Security 2021 Licence Key

Kaspersky Total Security 2021 Licence Key, sizi yabancı yazılımlardan yani fidye yazılımlarından koruyabilir. Son dönemin en popüler yatırım araçlarından bir tanesi olan kripto paralar sanal alemde en çok rağbet görülen değerli varlıklar arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca da antivirüs programlarının çoğunda bulunmayan özellik Kaspersky Total Security 2021 Licence Key’de mevcut olarak sunulmuştur. Üst sürümde karşılaşacağınız yenilikler oldukça fazla olup her özelliği kullanabilemeniz açısından kolay bir arayüze sahip olduğunu söylemekte fayda var.

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

PC’nizdeki fidye yazılımlarını sürekli olarak kontrol etmek oldukça zor olduğu için bunu bir sisteme emanet etmek güvenilirlik açısından avantaj sağlamaktadır. Uygulama web kamerası casuslarının sizi evinizde izlemesini durdurma gibi harika bir özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır. Sadece sizi değil eğer isterseniz, çocuklarınızı korumak için son teknoloji ebeveyn denetimlerini d etercih edebilirsiniz.

Kaspersky Total Security Full v21 3 Aylık Lisans Bedava

 • Her türlü bilgisayar korsanlığından korunmanızı sağlar
 • Özelinizi kimselerle paylaşmaz
 • Gelişmiş uygulama koruması
 • Hesap bilgilerinizi koruma altına almaya yarar

Kaspersky Total Security 2021 Sistem Gereksinimleri

 • Sabit sürücüde 1500 MB boş alan
 • Microsoft® Internet Explorer® 11 veya üzeri*
 • Microsoft .NET Framework 4 veya üzeri
 • Microsoft Windows 101 Home/Pro/Enterprise23
 • Microsoft Windows 8 ve 8.1/Pro/Enterprise2/8.1 güncellemesi3
 • Microsoft Windows 7 Starter/Home Basic ve Premium/Professional/Ultimate — SP1 ile KB4474419 ve KB4490628 güncellemeleri veya üzeri3
 • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
 • Bellek (RAM): 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)

Kaspersky Total Security Full v21 3 Aylık Lisans Bedava

78T78-UHGT6-78UIH-GFTR6-78UIJ
R78UI-HGR4D-5678UI-JHGFT-678UI
HGT67-8IUHG-YT678-UIHGT-Y78IU
GTF67-8UIHJ-GFT78-IHGTR-67867

Kaspersky Total Security 2021 Lisans Anahtarı

R5E6R-DFCDS-EW34W-SERT7-UIJHG
68IOI-JB6HF-T67IU-JKNBG-FR678
BHVC5-67FDR-TYUT5-6RESD-56765
765RE-R5678-UIHJG-FRT67-8IJHG

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı