Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF - Webte İndir!
Genel

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF

Ciltsiz bir kapağa sahip olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever adlı kitabın indirme linkini ‘’Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF indir’’ bulabilirken aynı zamanda bu güzel kitap hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. 296 sayfadan bir araya gelen Genel Psikoloji Kitapları türündeki ‘’Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever’’ eseri Esra Ezmeci tarafından kaleme alınmıştır.

Öte yandan bu makalemizde Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever hakkında yorumları ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever konusunu bulabilirsiniz. Yazımızın detayında Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Çiçek Kitabı PDF İndir
Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever Kitap Özeti

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever Kısa Özet

İlişkiler genel olarak karmaşıktır. Her ilişkide inişler çıkışlar mevcuttur. Hayatta olduğu gibi kadın ve erkek için her şey her zaman yolunda gitmeyebilir. İlişkiler arada bir soğuk olup ürpertebilse de, sıcak ilişkiler de içinize bir güneş doğarmışçasına ısıtabilir.
Her ilişkinin inişi çıkışı mevcuttur, değişkendir. Asla stabil değildir ve her birinin kendine özgü bir ritmi vardır. İletişim modelleriyle, motivasyonlarıyla ilişkiden beklentileriyle, yalnızlıkla başa çıkma yollarıyla, problem çözme becerileriyle çok farklılık gösteren kadın erkek doğası birbirine hiç benzemez. Hemen her şeyi çok değişik ve farklıdır. Bir erkeği elde etmek için dozu iyi ayarlanmış mesafelere gerek duyulurken, bir kadını etkilemenin yolu ondan uzak durmak yerine ona ilgi göstermekten geçer.

‘’Kararı Ben Veririm’’, ‘’Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir’’, ‘’Süt Lekesi’’ gibi çok satan kitapların yazarı Uzman Psikolop Esra Ezmeci, bu defa kadın erkek ilişkilerinin dinamiklerini ve doğasını enine boyuna ele alıyor. Sunduğu etkili ve basit önermeler dikkate alındığında kadın erkek ilişkilerinde çözülemeyen problemleri, kısır döngüleri kırmak oldukça kolaylaşmaktadır.

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı