IOTransfer 4.3 Pro Lisans Kod License Key - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

IOTransfer 4.3 Pro Lisans Kod License Key

IOTransfer 4.3 Pro Lisans Kod  Nedir

Telefonunuzda çektiğiniz resimleri ya da videoları bilgisayara aktarmak mı istiyorsunuz? Bunun için iTunes uygulamasını kullanabilirsiniz fakat oldukça yavaş olduğu için vakit kaybına yol açmaktadır. Değerli vaktinizi harcamadan kolayca dosyaları transfer etmek için kullanabileceğiniz IOTransfer 4, Windows işletim sistemlerine yüklenen ve dosya aktarımı ile veri yönetimini birleştiren, Apple cihazlarını bilgisayarınıza bağlayan bir uygulamadır. Bir şekilde iTunes’a alternatif olarak karşılaştırılabilir. Uygulama, 10 yılı aşkın deneyime ve bu alanda kapsamlı bir yapıya sahip olmakla birlikte IOTransfer Studio tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Kısacası, IOTransfer 4 uygulaması iPhone veya tabletten bilgisayara fotoğraf, müzik, video, kişi kaydetmenize yardımcı olur, cihaz gereksiz dosyalarını tarar ve temizler, videoları internetten bilgisayarınıza veya doğrudan telefonunuza indirmenize olanak sağlar.

Kurulumu kadar kullanımı da oldukça kolay olan bu uygulamada bilgisayara bağlanıp uygulama tarafından tanındıktan sonra istenilen dosya kategorisini seçerek bilgisayara kaydedebiliriz. Yukarıda belirtildiği gibi, resimleri, şarkıları, videoları, kişileri vb. yedekleyebilir aynı zamanda yavaş telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. Ayrıca cihazın detaylar kısmında yer alan bilgiler ile hafızasını ve ne kadarının belirli bir dosya türü tarafından kullanıldığını renkli bir şekilde görebilirsiniz.

IOTransfer 4.3 Pro License Key ile Artık Çok Kolay

Hangi dosyalarınızı aktarmanız gerekeceğini karar vermek için kullanabileceğiniz yönet sekmesi bu uygulamanın en çok kullanılan bölümlerinden bir tanesidir. Yönet sekmesi resimlerinizi, şarkılarınızı, videolarınızı, kitaplarınızı, kişilerinizi, podcast’lerinizi ve uygulamalarınızı yönetmenizi sağlar. Dosyaları daha hızlı kopyalayabilir veya hangi dosyaları sileceğinize karar verebilirsiniz.

Yazımızın başında a bahsettiğimiz üzere iPhone veya iPad gereksiz dosyalarını tarama ve temizleme özelliğine sahip olması iTunes’e oranla oldukça etkili bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar, işletim sistemi veya uygulamalar tarafından oluşturulan geçici dosyalar veya uygulamaların, günlük dosyalarının veya önbelleklerin kaldırılmasından arta kalan dosyalar olabilir. Örneğin bir oyun dosyası yüklediniz fakat sıkıldınız silmek istiyorsunuz. Uygulamayı sildiğinizde oyun kayıt dosyaları gibi gereksiz dosyalar belleğinizde kayıtlı olarak kalır.

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

İstediğiniz videoyu Youtube, Facebook, Tiktok’da arattığınızda ve URL kutusuna linkini eklediğinizde, aslında işlemin yarısı tamamlanmış sayılır. Daha sonra nereye kaydedileceğini işaretleyerek videoyu kaydetmek mümkündür. İndirilen videoları otomatik olarak iOS cihazınıza aktar seçeneğini işaretlersek, indirilen video dosyaları bağlı cihaza aktarılacaktır.

IOTransfer nasıl kullanılır?

IOTransfer’i kullanmak için Windows bilgisayarınıza iTunes’u yüklemeniz gerekir. iTunes olmadan bir iOS aygıtındaki dosyalara erişmeniz imkansızdır. iTunes’i bilgisayarınıza yükledikten sonra, hem bilgisayarınızdan hem de iOS cihazınızdan izin vermenizi isteyecektir. İzniniz olduğunda, IOTransfer yazılımını kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık fotoğraf, müzik, video, kitap, iPhone, iPad ve iPod Touch’ınızın sesli notları dahil iOS dosyalarını bilgisayarınızdan dışa aktarabilir, içe aktarabilir ve hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

IOTransfer Pro Key sistem gereksinimleri

  • Windows 10, 8.1, 8, 7 (32 bit veya 64 bit)
    İPhone, iPad veya iPod Touch (iOS 8.3 veya daha yenisi)

IOTransfer 4.3 Pro Key

  • 8A5D8-E1AB9-77757-D82B3
  • 32AFB-8FC89-31D24-FCAB3
  • 71968-D8BA5-27E47-CB6B3
  • 32AFB-8FC89-31D24-FCAB3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı