Iobit Advanced SystemCare Lisans Kod Pro Lisans Key - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Iobit Advanced SystemCare Lisans Kod Pro Lisans Key

AMD ve Nvidia işlemcisilerinin uygulamalarını kullanıyorsanız benzer bir uygulama olduğu için kolayca alışacaksınız demektedir. Sistem neredeyse aynı fakat bu uygulamada daha fazla özellikle ve yapmanız gereken daha fazla işlem bulunmaktadır. IOBit Advanced SystemCare Pro Key ayrıca, casus yazılım önleme yükleme gibi bilgisayarınızın performansını nasıl artırabileceğinize dair ipuçları içeren bir sisteme de sahiptir. Ayrıca, bilgisayarınızdaki eski sürücüleri ve güncellenmesi gereken tüm uygulamaları da görüntüleyerek, özellikle web tarayıcıları ve antivirüs yazılımı gibi önemli programlar söz konusu olduğunda, bilgisayarınızı bazı zararlı yazılımlardan korumak istiyorsanız önemlidir.

IOBit Advanced SystemCare Pro Key

Arayüzü sayesinde kolayca anlaşılabilir bir yapıya sahip olan Advanced SystemCare Crack, bilgisayarınızı ve gizliliğinizi temizlemek, optimize etmek ve hızlandırmak için kapsamlı ancak kullanımı kolay bir programdır. IOBit Advanced SystemCare Pro Key özellikleri normal sürüme göre daha fazla sayıda karşımıza çıkmaktadır. Örneğin; istenmeyen dosyaları, kalıntıları ve geçersiz kısa yolları kolayca temizlemenize, casus yazılım tehditlerini kaldırmanıza, İnternet hızını artırmanıza, başlangıç ​​öğelerini yönetmenize ve sistem açıklarını ve güvenlik açıklarını düzeltmenize yardımcı olur.

Advanced SystemCare Pro Lisans Anahtarı Temel Özellikleri

 • RAM iyileştirici etkiye sahiptir
 • Yetkisiz erişim koruyucusu ve sistem iyileştirici sayesinde hem sisteminizi iyileştirip hemde yabancı kişilerin erişimini engeller
 • İnternet hızlandırıcı özelliğe sahiptir
 • Gerçek zamanlı koruma ve tarayıcı güvenliği
 • Bilgisayarlar için ücretsiz optimizasyon
 • Güvenlik ve sistem onarımı

Advanced SystemCare Pro Crack

IOBit Advanced SystemCare Pro Key yeniliklerinden bahsetmeden önce bir önceki sürümde yer alan sistem sorunları ev zor erişebilirlik gibi detaylar kaldırılmış olup artık bu yeni sürüm 14’te, bilgisayarınızı korumak ve geliştirmek için birçok yeni özellik eklenmiştir. E-posta Koruması, sizi istenmeyen posta, kimlik avı ve diğer e-posta tehditlerinden korumak için web üzerindeki e-posta iletilerindeki zararlı bağlantıları ve şüpheli gönderenleri algılayabilir ve engelleyebilir. Yazılım Güncelleyici, yazılımınızı mümkün olan en kısa sürede en son sürümlere güncellemenize yardımcı olur. Siz farkında olmadan arkada bazı işlemler olabilir bu yüzden IOBit Advanced SystemCare Pro Key’e sahip olursanız sizi bilgisayarda olmadığınız zamanda da korur.

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

Sadece bu program üzerinde iyileştirilmeler sağlamıyor, bu yeni özelliklere ek olarak, Advanced SystemCare veya Torrent neredeyse tüm birimleri iyileştirme özelliğini de sahiptir. İstenmeyen dosyaları temizlemek ve gizliliği büyük ölçüde iyileştirmek, önemsiz dosyaların ve gizlilik efektlerinin daha kapsamlı ve detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlayabilir. Advanced SystemCare 14, 200’den fazla programın gizlilik etkilerini temizlemek için gizlilik tarama işlevini geliştirmiştir. Son dönemdeki popülerliği ile çoğu bilgisayarda görebileceğiniz IOBit Advanced SystemCare Pro’nun bir üst sürümüne geçerek daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz.

Advanced SystemCare Pro Lisans Anahtarı

 • CFER5-OLKHY-YHGTR-YHSE4-FVSDE
 • ACDE4-OJYBG-GF56P-DCSE3-FAQ2L
 • BVGRT-IKGHT-FRE45-FBSE3-KJUYT
 • VGT54-90IKJ-76YHG-FGBG4-TG23N
 • NMJ76-DFVG2-6TG34-TMAW2-6YH3
 • BH4WS-451A3-67Y54-FGHK9-DFG23

Advanced SystemCare Pro Aktivasyon Kodu

 • CF439-UJHY6-DFVB3-SDF23-67YHN
 • NMJ65-SFJ23-67ED2-78JN5-SCN12
 • BNJ76-FTHK2-60GHN-DFK23-67GR4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı