İnstagram Beğendiklerimi Görme | 2022 - Webte İndir
İnternetMobil

İnstagram Beğendiklerimi Görme | 2022

Günümüzde hemen hemen herkes aktif olarak sosyal medya platformlarında vakit geçirmektedir. Şuan da dünya üzerinde en çok kullanılan ve popüler hale gelen sosyal medya mecralarından birisi de Instagram uygulamasıdır. Her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından kullanılmaya başlayan bu platform, dünyanın her bir alanından aktif olarak kullanıcı sağlamaktadır. Boş vakitlerinizde videolar izleyerek vaktinizi değerlendirebileceğiniz, ayrıca takipçilerinizle resimler ile videolar paylaşabileceğiniz bir platformdur.

Bildiğiniz üzere webteindir ailesi olarak sizlere instagram ile alakalı onlarca farklı konularda paylaşımlar yapmaktayız. Genel olarak sizlerin istekleri doğrultusunda devam ediyoruz. Bu yazımızda birçok kişinin merak ettiği konu olan instagram beğendiklerimi görme konusunu ele almak istiyorum. Bu konuyu bazı sitelerde uygulama ve programlar ile gösterenler olmuş, merak etmeyin sizlere burada herhangi bir program kullandırtmayacağım. İnstagram uygulamasının bizlere sağlamış olduğu bir özellik ile birlikte uygulamasız kolaylıkla beğendiğimiz tüm video ve fotoğraflar karşımıza çıkmaktadır.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konu başlıklarımıza geçiş yapabiliriz. Bu sayede bizleri ne tür bilgilerin beklediğini ve cevapların ne olduğunu da görmüş olabiliriz. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur.

İnstagram Beğendiklerim Nedir?

Instagram uygulaması fotoğraf ve video paylaşımları için geçerli olan bir platformdur. Bildiğiniz üzere bu platformda insanlar hoşuna giden gönderileri beğeniyor yada paylaşmaktadır. Hesabımızı ilk açtığımız günden bu yana beğendiğimiz tüm gönderileri tek bir sayfada bulmak mümkün. Bunun için sizlere bu konu hakkında böyle bir makale hazırlamak istedim. Birazdan göstereceğim yöntem ile birlikte sizlerde instagram beğendiklerim nerede sorusunu kolaylıkla görmüş olacaksınızdır.

İnstagram Beğendiklerimi Görme Yöntemi

Instagram uygulamasına son gelen güncellemelerde uygulamaya birçok farklı özellik getirildi. Bu güncellemenin içerisinde beğenilen gönderileri tek bir ekranda kolaylıkla görebilmekteyiz. Şimdi dilerseniz beğendiklerinizi görmenin yöntemine kısa bir şekilde sizlerle birlikte göz atalım.

  • Instagram uygulamasına giriş yapın,
  • Profil bölümünden üç çizgi simgesine tıklayın,
  • Buradan Ayarlar bölümüne basın,
  • Arama kısmına Beğenmeleri Yönet yazın ve çıkana tıklayın.

Buradan artık instagramda beğenmiş olduğunuz tüm gönderiler karşınıza çıkacaktır. Yukarıda yer alan filtreleme ile birlikte eskiden yeniye yada yeniden eskiye doğru ayarlamalar yapabilirsiniz.

Bu yöntem dahilinde herhangi bir uygulama yada program kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Tek yapmanız gereken yukarıdaki adımları eksiksiz olarak uygulamak ve gerisini instagrama bırakmaktır. Şimdi ise dilerseniz instagram’da beğendiklerim görünmüyor sorusuna kısaca bir göz atalım.

İnstagram Beğendiklerimi Göremiyorum!

Bizlere sorulan en sık sorulardan birisi de instagram uygulamasında beğendiklerim görülmüyor sorusudur. Bu durum birçok kullanıcının şikayet ettiği ve çözüm yolu aradığı bir konudur. Bu durumun birkaç farklı sebebi yer alıyor ve dileseniz maddeler halinde sizlerle birlikte paylaşmak istiyorum.

  • Beğendiğiniz gönderinin paylaşılan hesap tarafından silinmesi
  • Beğendiğiniz gönderinin hesabının tamamen silinmesi yada kapatılması,
  • Beğendiğiniz gönderinin hesap sahibi sizi engellemiş olabilir,
  • Beğendiğiniz gönderinin sahibi hesabını gizliye almış olabilir.

Buradaki nedenleri kontrol ederek sizlerde bu durumu kendinize göre yorumlayabilirsiniz. Genel olarak bu tür durumlarda beğendiğiniz gönderiler ekranınızda siliniyor ve yukarıdaki bölümde gözükmemektedir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte İnstagram Beğendiklerimi Görme | 2022 başlığı altında paylaşımda bulunmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazmayı ve bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir:

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı