Halo infinite Sistem Gereksinimleri [GÜNCEL] - Webte İndir
Oyun Haberleri

Halo infinite Sistem Gereksinimleri

Halo infinite sistem gereksinimleri, Xbox Games Showcase etkinliğinde duyurulan ve grafikleri ile kullnaıcıları etkileyen Halo infinite oyunu ilerleyen zamanlarda kullanıcılarla buluşacak. Halo serilerini bilenler ve oynayanlar ne kadar kaliteli ve sürükleyici bir serüven olduğunu bilir. Şimdiye kadar yapılmış en iyi Halo oyunu olarak geçen Halo infinite oldukça merak konusu oldu diyebiliriz. Halo infinite sistem gereksinimleri, çıkış tarihi ve fiyatı için bilgiler verdiğimiz yazımızın tamamını okuyabilirsiniz.

Daha önce medyada önemli kaynaklardan sızdırılan habere göre tek başına oynayabileceğiniz oyun modu olan yani kariyer modu yaklaşık20 saat civarı sürüyor ve bitiyor diye açıklandı. Toplamda 25 ana görev yer alırken 35 yan görevde oyunda mevcut bunları da yaparsanız bu süre biraz daha uzayabilir. Yan görevler yaklaşık 15 saat sürüyor olarak açıklandı yani toplamda 40 saat gibi bir sürede Halo infinite oyunu bitecektir.

Önceki oyunları oynayanlar için geömişteki oyunlardan tadığımız Master Chief‘i bu oyunda kontrole deceğiz ve Locke, Palmer gibi tanındığımız isimler de oyunun içinde yer alacak. Xbox Games Showcase etkinliğinde tanıtılan oyunlardan en çok ilgiyi gören ikinci oyun Halo infinite, oynayış konusunda çok başarılı sayılmasa da grafikler konusunda oldukça ilgi gördüğünü belirtmekte fayda var. Halo infinite sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız yazımızın tamamını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bkz: FIFA 21 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Halo infinite Sistem Gereksinimleri

Halo infinite sistem gereksinimleri aslında çok üst düzey bir donanım gerektirmiyor olsa da oldukça güçlü grafikleri sebebiyle akıcı oynamak isteyenler orta sekment bir bilgisayardan bir tık üst seviye bilgisayara sahip olmaları gerektiğini söylemekte fayda var. Halo infinite sistem gereksinimleri insanların oyunları indirmeden önce göz gezdirdiği önemli bir noktadır. Bu yüzden Halo infinite sistem gereksinimleri inceleyip bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını ölçmeniz gerekmektedir.

Halo infinite Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: İntel Core i5-4460 @ 3.2Ghz veya AMD FX- 8350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260X V3 veya Nvidia GeForce GTX760
 • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 12

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: İntel Core i7-4790 @ 3.6Ghz veya AMD FX- 8370
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 FURY 4GB veya Nvidia GeForce GTX980Ti 6GB
 • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 12

Halo infinite Çıkış Tarihi

Halo infinite sistem gereksinimleri yazımıza devam edecek olursak Xbox Games Showcase etkinliğinde oynanış ve fragmanı yayınlanan bu oyunun kullanıcılar tarafından merak edilen Halo infinite çıkış tarihi ne zaman ya da Halo infinite ne zaman çıkacak gibi soruların cevapları daha tam olarak açıklanmasa da yetkililerin söylemlerine göre 31 Aralık 2020 gibi bu oyun piyasaya sürüleği düşünülüyor.

Halo infinite Sistem Gereksinimleri

Halo infinite Fiyat

Steam gibi oyun platformlarda fiyat belirtilmemişken diğer oyun platformlarında Halo infinite fiyatı 476 lira olarak belirlenmiştir. Oyun çıktığında bu rakam değişme gösterebilir fakat Halo infinite fiyatı diğer oyun platformlarında daha düşük fiyatlara da satışa sunabilir en ucuzu nereyse orayı tercih etmenizi öneririz tabii ki güvenilir olmak şartıyla.

Halo infinite PC ve Xbox’da Oynanabilir Olacak.

Halo serisinin geçmişteki oyunları Xbox konsolundan oynanabilir hale getirilirken Halo infinite oyunu sonunda PC içinde gelecek. Oyun önümüzde ki yıl birçok platformda bunlar; hem Xbox One S ve Xbox One X hem de Windows için çıkacağını belirtelim.

Ayrıca bkz: FIFA 21 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Halo infinite Türkçe yama var mı ?

Halo infiinite oyunu piyasaya çıkarken evrensle bir dil olan ingilizce dili destekli çıkmkatadır. Halo infinite Türkçe yama bulunmamakla bilirkte daha sonra çıkar mı merak konusu. Diğer yazılım şirketleri herhangi bir hile veya zararlı yazılım olmasızın Halo infinite Türkçe yama indir seçeneği sunarsa bu türkler açısından oldukça iyi karşılanacaktır.

Halo infinite Fragman

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı