Eset Nod32 İnternet Security 2 Aylık Bedava Lisans Alma - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Eset Nod32 İnternet Security 2 Aylık Bedava Lisans Alma

Zaman geçtikçe antivirüs programlarının yeni özellikler kazanması ve teknolojinin de getirdiği yeniliklerle tam korumaya kadar hizmet verebilir hale gelmesiyle kullanıcıların dikkatini üstüne çekmeyi başarmıştır. İlk zamanlar antivirus programı, bulaştığı cihazdaki bilgisayar virüsünü tespit edip, bazen kaldırabilen hatta diğer cihazlara bulaşmasını engelleyen bir yazılım anlamına geliyordu. Tabi bu çok öncelerde kalsa da O günden bu zamana zararlı yazılım türünde ve sayısındaki artış antivirus programlarının da daha karmaşık güvenlik çözümlerine duyarlı hale gelmesine olanak sağlamıştır.

Birçok gelişmiş antivirüs programı, kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için birden fazla teknoloji kullanıyor. Bu da ürünlerin, casus yazılım, klavye kaydetme, kimlik bilgisi çalma, izinsiz kripto para madenciliği, fidye yazılımları nedeni ile dosyaların şifrelenmesi, truva atları ile bilgi sızdırılması, istenmeyen e-postalar ve dolandırıcılık gibi çok geniş bir yelpazedeki siber saldırı ile baş edebilmelerini sağlıyor. Özellikle bugün inceleyeceğimiz Eset nod32 premium lisans anahtarı ile güvenliği hat safhaya çıkartmakta, bilgilerinizi koruma altına almaktadır.

Eset Nod32 İnternet Security Key

ESET NOD32 Antivirus lisans anahtarı etkinleştirdiğinizde en güncel virüslere karşı planlı olmanın avantajını yakalayabilirsiniz. Özel yüklemeler, eğitimler, satış desteği ve diğer kaynaklar ile daha fazla ESET ürünlerinden ve ürün desteğinden yararlanabilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus licence key, bilgisayar kaynaklarını minimal bir şekilde kullanarak, bilgisayar kullanıcılarını virüslere ve casus yazılımlara karşı koruyan gelişmiş ve etkili bir antivirüs programı yükseltmesidir.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi; sahip olduğu akıllı savunma sistemi ile bilgisayarınızı korurken sizleri açılan pencereler veya istatistiklerle rahatsız etmemesidir. Programın diğer bir karakteristik özelliği de kötü niyetli yazılımları ve özelliklerini sahip olduğu kendini koruma sistemi yardımıyla etkisiz hale getirmesidir. ESET NOD32 Antivirus lisans anahtarı ile birlikte bunu üst düzey koruma altına alırken aynı zamanda bilgilerinizi de casuslara karşı güvenli tutmaktadır.

ESET NOD32 Antivirus licence key etkinleştirmeniz halinde programın ücretsiz sürümünde karşınıza çıkan ara yüzle karşılaşacaksınız. Oldukça modern görünümlü ve şık bir kullanıcı ara yüzüne sahip olan program, bu sade görünümün altında kalan ayarlar sekmesi üzerinde birçok karışık ayarı ve seçeneği de kullanıcılara sunmaktadır. Kullanıcıların da en çok tercih ettiği özelliklerden olan Akıllı ve Özel tarama seçenekleri yardımıyla tüm diski veya diskin kendi belirleyeceğiniz bölümünü virüs, casus yazılım veya zararlı yazılımlara karşı hızlı bir şekilde tarayan program, ayrıca ağ sürücüleri, çıkarılabilir medya aygıtları ve yerel sürücüleri de taramanıza olanak sağlar.

Eset Nod32 İnternet Security Lisans Anahtarı Özellikleri

ESET NOD32 Antivirus licence key sadece windows’da değil yeni güncellemesi ile birlikte Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve Microsoft Windows Home Server 2011 kullanıcıları için kullanılabilir durumdadır. ESET Mac ve Linux için de bazı çözümler sunuyor fakat bu ürün yalnızca Windows kullananlar için tasarlanmış olup yani siz başka bir cihaz kullanıyorsanız, etkinleştirmelerden faydalanamazsınız

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

Etkileyici virüs tespit ve internet güvenliği özellikleri sunmasının yanında ESET NOD32 Antivirus licence key paketine müşterilerin sistemlerinin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak için bazı yardımcı programlar da dahil edilmiş.

 • Akıllı tarama
 • Temiz ve güvenli e-posta
 • Çıkarılabilir disk güvenliği
 • Sistem araçları
 • Kendini koruma sistemi
 • Şifreli koruma

ESET NOD32 Antivirus licence key

 • CMS3-X4NX-4UNR-GXN3-PPB4
 • M6F9-XM2E-88R4-TWHK-592A
 • BMB6-XMU9-8XGC-9B7M-M6X6
 • 7GG5-X2FG-V842-3VAU-658D
 • DM73-XWCG-AAM5-26JC-GHRK

ESET NOD32 Antivirus lisans anahtarı

 • 4D9H-XMUF-JT65-DR5M-KNUS
 • GC64-X6JA-VVK2-6BW9-U6BK
 • 7EPD-X84E-5BTX-SH4D-5R8T
 • 6AR3-XDBH-U2TX-3XCN-MPD5
 • R9XF-XEFV-V2TS-4DNS-CXXR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı