ESET NOD32 Antivirus Güncel Key 2021  - Webte İndir
GenelÜcretsiz Lisanslar

ESET NOD32 Antivirus Güncel Key 2021 

ESET NOD32 Antivirus key, ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılar tarafından pek tercih edilmeyen bir antivirüs programı olsa da son zamanlarda getirilen yenilikler sayesinde kullanışlı bir yapıda karşımıza çıkan ESET NOD32 Antivirus programı hakkında kısaca bilgi verelim.  İlk çıktığı zamanlarda ulaştığı cihazdaki bilgisayar virüsünü tespit edip, bazen kaldırabilen hatta diğer cihazlara bulaşmasını engelleyen bir yazılım anlamına geliyordu. O günden bu zamana zararlı yazılım türünde ve sayısındaki artış antivirus programlarının da daha karmaşık güvenlik çözümlerine evrilmesiyle ESET NOD32 Antivirus programının da kapasitesi ve özelliklerini yenileyerek çağın getirdiği teknolojiyle birlikte donanımını üst seviyeye çıkarmıştır.

Diğer antivirüs programlarının aksine birden çok özelliğini bünyesinde bulundurmasıyla bilinen ESET NOD32 Antivirus, kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için birden fazla teknoloji kullanıyor. Bu da ürünlerin, casus yazılım, klavye kaydetme, kimlik bilgisi çalma, izinsiz kripto para madenciliği, fidye yazılımları nedeni ile dosyaların şifrelenmesi, truva atları ile bilgi sızdırılması, istenmeyen e-postalar ve dolandırıcılık gibi çok geniş bir yelpazedeki siber saldırı ile baş edebilmelerini sağlıyor. Özellikle son dönemde kripto paraların hacminin artmasıyla kullanıcıların da endişeleri bir hayli artmıştır. Eset sayesinde kripto para bilgilerinizin çalınmasının önüne geçerek aklınızda herhangi bir şüphe bırakmayacaksınız.

ESET NOD32 Antivirus nedir

ESET NOD32 Antivirus, bilgisayar kaynaklarını minimal bir şekilde kullanarak, bilgisayar kullanıcılarını virüslere ve casus yazılımlara karşı koruyan gelişmiş ve etkili bir antivirüs programıdır. ESET NOD32 Antivirus sayesinde yeni geliştirilen virüslere karşı bile tam koruma sağlayabilirsiniz. Özel yüklemeler, eğitimler, satış desteği ve diğer kaynaklar ile daha fazla ESET ürünlerinden ve ürün desteğinden yararlanabilirsiniz. Özellikle vereceğimiz kod sayesinde full sürümüne geçerek uzun süreli tam koruma ihtiyacınızı bu kod sayesinde karşılayabilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi; sahip olduğu akıllı savunma sistemi ile bilgisayarınızı korurken sizleri açılan pencereler veya istatistiklerle rahatsız etmeden arka planda bu işlemi görmesidir. Programın diğer bir özelliği de kötü niyetli yazılımları ve özelliklerini sahip olduğu kendini koruma sistemi yardımıyla etkisiz hale getirmesidir.

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

Oldukça modern görünümlü ve şık bir kullanıcı ara yüzüne sahip olan program, bu sade görünümün altında kalan ayarlar sekmesi üzerinde birçok karışık ayarı ve seçeneği de kullanıcılara sunmaktadır. Özel tarama seçenekleri yardımıyla tüm diski veya diskin kendi belirleyeceğiniz bölümünü virüs, casus yazılım veya zararlı yazılımlara karşı hızlı bir şekilde tarayan program, ayrıca ağ sürücüleri, çıkarılabilir medya aygıtları ve yerel sürücüleri de taramanıza olanak sağlar.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri:

Program şuanda mevcut olan neredeyse bütün işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve Microsoft Windows Home Server 2011 kullanıcıları için mevcut olarak bulunduğunu belirtmekte fayda var. ESET Mac ve Linux için de bazı çözümler sunuyor fakat bu ürün yalnızca Windows kullananlar için tasarlanmış yani siz başka bir cihaz kullanıyorsanız uyumlu işletim sistemine geçmeniz gerekecektir.

Full pakete geçmeniz halinde aşağıda verdiğimiz özelliklere sahip bir Eset programı ile karşılaşacaksınız. Uygulamanın sunduğu bütün avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kodları girip full sürüme yükseltmek.

 • Akıllı tarama
 • Temiz ve güvenli e-posta
 • Çıkarılabilir disk güvenliği
 • Sistem araçları
 • Kendini koruma sistemi
 • Şifreli koruma

ESET NOD32 Antivirus Güncel Key 2021

 • CMS3-X4NX-4UNR-GXN3-PPB4
 • M6F9-XM2E-88R4-TWHK-592A
 • BMB6-XMU9-8XGC-9B7M-M6X6
 • 7GG5-X2FG-V842-3VAU-658D
 • DM73-XWCG-AAM5-26JC-GHRK

ESET NOD32 Antivirus Lisans Anahtarı

 • 4D9H-XMUF-JT65-DR5M-KNUS
 • GC64-X6JA-VVK2-6BW9-U6BK
 • 7EPD-X84E-5BTX-SH4D-5R8T
 • 6AR3-XDBH-U2TX-3XCN-MPD5
 • R9XF-XEFV-V2TS-4DNS-CXXR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı