En İyi Bilgisayar Kasaları | 2022 - Webte İndir
Teknoloji

En İyi Bilgisayar Kasaları | 2022

Günümüzde bilgisayarlara verilen önemi birçoğumuz en iyi şekilde bilmekteyiz. Tabi sadece bilgisayara verilen değerin yanında, bilgisayarların tasarım ve kasalarına da değer verilmektedir. Bu sebepten dolayı da bilgisayar toplayan kişiler, kasa araştırmaları yapmaktadır. Özellikle bu konuda oyuncular kasa tasarımlarına büyük önemler vermektedir. Peki en iyi kasa hangisi? İşte sizlerle birlikte bu sorunun cevabını paylaşacağız.

En iyi bilgisayar kasaları başlığı altında paylaşımda bulunduğum bu yazımızda, harika bir içerik sizleri beklemektedir. Listeye dahil etmiş olduğum kasalar biraz daha oyunculara öncelik olarak oldu diyebilirim. Kasa özellikleri ve tasarımlara biraz daha özen gösterdim. Bu sayede sizlerde aklınızda yer alan kasa tasarımlarını görmüş olabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan en iyi bilgisayar kasaları listemize hızlıca geçiş yapabiliriz.

En İyi Bilgisayar Kasaları

Burada yer alan bilgisayar kasaları, genel olarak oyunculara özel olarak diyebilirim. Bu sebepten dolayı kasaların özellikleri ve tasarımları, güçlü özelliklere sahip diyebilirim.

Cooler Master MasterBox TD500

Cooler Master MasterBox TD500
Cooler Master MasterBox TD500

Listemizin ilk sırasında tasarımı ve işlevsel özellikleri ile birlikte dikkat çeken Cooler Master MasterBox TD500 modeli yer almaktadır. Araştırma yaparken birçok kişinin şiddetle önermiş olduğu bir isim oldu. Bu sebepten dolayı sizlerle birlikte bu kasayı paylaşmak istedim. 4 adet fan sayısı ve çelik kasası ile birlikte, hoş bir tasarımı yer almaktadır. Tabi ki aydınlatma özelliğinin olması, daha da ayrı bir hava katmaktadır.


Aerocool Cylon 500W

Aerocool Cylon 500W
Aerocool Cylon 500W

Siyah ve sade bir yapısı ile birlikte öne çıkan Aerocool Cylon 500W, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Öncelikle kasanın ön paneline baktığımızda harika bir tasarım söylentisi oluşturan bu model, toplamda 7 adet fan sayısını taşımaktadır. Çelik kasası ve temperli cam özelliği ile birlikte, led kontrol düğmesi de yer almaktadır.


Frisby FC-9290G

Frisby FC-9290G
Frisby FC-9290G

Piyasaya göre en ucuz ve uygun fiyatlı kasalardan birisi de Frisby FC-9290G modelidir. Özellikle RGB aydınlatma özelliği ve harika sanatsal çalışması ile birlikte, güzel bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Kasa içerisinde toplamda 6 adet dahili fan sayısı yer almaktadır. Çelik kasa tasarımı ve RGB fan özelliği ile birlikte, birçok oyuncunun tercihi olmaktadır. Özellikle bu kasanın, diğer kasalara göre biraz daha farklı bir şekilde dikkat çektiğini söyleyebilirim. Bu sebepten dolayı internetten bu kasayı araştırma yapabilirsiniz.


NZXT H510I

NZXT H510I
NZXT H510I

Çelik yapısı ve sade harika bir görünümü ile birlikte gözleri üstüne çeken NZXT H510I, her geçen gün daha büyük kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. Temperli bir cam yapısına sahip olan bu kasa, tam bir oyuncu kasası diyebilirim. Kasa içerisinde dahili olmak üzere 2 adet fan yer alıyor, ayriyeten 2 tane de sizler ekleme yapabilirsiniz. Hemen internetten araştırma yaparak, hızlıca bu kasayı uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.


Corsair Spec 05 650W

Corsair Spec 05 650W
Corsair Spec 05 650W

Sade bir tasarım ve harika bir kasa mı arıyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise Corsair Spec 05 650W isimli kasamız tam olarak size göre ditebilirim. ATX anakart uyumluluğu ile birlikte çelik bir tasarıma sahip olmaktadır. Temperli cam yapısı ve ışıklı modunun yer alması, kasaya ayrı bir hava katmaktadır.


PerforMax Warmech Bilgisayar Kasası 

PerforMax Warmech Bilgisayar Kasası 
PerforMax Warmech Bilgisayar Kasası

Kasa tasarımı olarak en çok beğendiğim ve hoşuma giden isimlerden birisi de PerforMax Warmech Bilgisayar Kasası oldu. İnternette birçok defa karşılaşmıştım ve ufak bir araştırma şansı yakaladım. Çelik yapısı ile birlikte 10 tane fan kapasitesi yer alıyor. Bu kadar fazla fan kapasitesinin olması, gerçekten de harika performansların elde edilmesini sağlamaktadır. İçerisinde ayriyeten ek olarak 4 tane dahili fan gelmektedir. RGB aydınlatma özelliğinin de olması, kasaya ayrı bir hava katmaktadır.


Asus TUF Gaming GT301 Bilgisayar Kasası

Asus TUF Gaming GT301 Bilgisayar Kasası
Asus TUF Gaming GT301 Bilgisayar Kasası

Asus tarafından üretilen ve birçok kişinin tercih etmiş olduğu Asus TUF Gaming GT301 modeli, listemize dahil olmaktadır. 4 adet dahili fan sayısı ile birlikte, ışıklı mod özellikleri yer almaktadır. Kasa tasarımı olarak bir kaba bir model diyebilirim fakat modern bir yapıya da sahiptir. Bu sebepten dolayı internet üzerinden araştırmalar yaparak, kolaylıkla bu kasaya sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte “En İyi Bilgisayar Kasaları | 2022” başlığı altında bilgilendirme yapmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Hemen aşağıda yer alan yorum kısmına, konu ile alakalı görüşlerinizi yazmayı unutmayın.

 Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir:

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı