En Hızlı 5 Android Ücretsiz VPN Programları [Güncel] - Webte İndir
Mobil

En Hızlı 5 Android Ücretsiz VPN Programları

Android Ücretsiz VPN Programları, mobil cihazlar hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Hal böyle olunca da insanların kullandığı uygulamaların daha yararlı veya işlerini halledebilecek tarzlarda olmasını tercih etmektedirler. VPN kullanımı son yıllarda oldukça fazla sayıda artmış olup erişimi kısıtlanan sitelere ulaşmak bu programlarla sağlanmaktadır.

Android VPN ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz programları sizler için yazımızda derledik. Bu programların ne özellikleri var veya android vpn uygulamaları neler bunları sizlere detaylı açıklayarak anlatmış bulunmaktayız. Android Ücretsiz VPN Programları günümüzde çok sayıda olup en iyilerini sizler için derledik. İçlerinde 2020 yılının en iyi android vpn programları seçilenlerinde olduğu listeyi incelediğinizde size en uygun hangisi ise onu tercih edebilirsiniz.

Android Ücretsiz VPN Programları Ne İşe Yarar ?

Android ücretsiz VPN programları sizlerin ulaşmak istediği sitelere erişim sağlamanızı ve bunu yaparken konum bilgilerini değiştirerek farklı bir ip adresinden bağlanır gibi göstermektedir. Bu yüzden de yasaklı olan sitelere vpn yardımı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Android İçin En Hızlı 5 Ücretsiz VPN Uygulamaları

1. Pisphon Pro

Dünyadaki 200 ülkeden yüzbinlerce kişi, normal hizmet sağlayıcıları ile erişilemez veya engellenmiş olan İnternet sitelerine erişebilmek için Psiphon Pro VPN uygulamasını kullanmaktadır. Özellikle psiphon pro ayarları vodafone 2020 yılı içinde çok araştırılanlar listesindedir. Psiphon engellenmiş veya kullanılamayan web sitelerine ücretsiz bir şekilde erişim sağlamada oldukça profesyonel diyebiliriz. Google PLay üzerinde 500 binden fazla indirme sayısına ulaşan Psiphon Pro uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Özellikler:
• Her zaman etkin olmasıyla, güvenilir sansür aşma için en iyi protokolü sağlar.
• Uygulama içi ne kadar trafik aldığınızı da kontrol edebilirsiniz.

en iyi vpn programı

Ayrıca bkz: En Kullanışlı 6 Google Chrome Eklentisi

2. TunnelBear VPN

200 binden fazla kişinin indirdiği TunnelBear VPN uygulamasının ücretsiz bir şekilde kullanıcıya sunulması diğer erişim sağlayan sağlaycılardan en büyük farkıdır. Engellenmiş ya da kısıtlanmış sitelere ücretisz bir şekilde bu program ile girmek artık mümkün. TunnelBear VPN uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Özellikler
– Dünyanın her yerinde kullanabilceğin sevdiğin sitelerin engelini kaldırma özelliği
– Konumunu sitelerden ve insanlardan saklama özelliği
– İstediğiniz ülkenin konumundan ulaşın

en iyi vpn programı

3. Turbo VPN

Güvenlik duvarlarını, okul wifi bağlantısı ve okul bilgisayarlarına, kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Ücretsiz VPN bağlantı sunucusu sayesinde sitelerin ulaşım sağlayın. Ayrıca, ülkenizde engellenen videoların engellemelerini kaldırabilmekle birlikte kısıtlama sağlayan sitelere girebilirsiniz. Turbo VPN indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

en iyi vpn programı

4. Betternet VPN

Anonim bir şekilde surf yapabileceğiniz betternet sayesinde artık yasak siteler diye bir tabir kalmamıştır. Betternet VPN ülkenizdeki, okulunuzdaki, işinizdeki ya da evinizdeki yasaklı sitelere ve uygulamalara ücretsiz erişim imkanı veren VPN’lerden bir tanesidir. Facebook, Twitter,Youtube,Snapchat ve diğer sosyal ağları ulaşma imkanı veren betternet konumunuzu ortaya çıkarmadan sizin rahatça dolaşmanıza olanak tanıyor. Betternet VPN indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Betternet’in ayırıcı özellikleri:
✓ Sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
✓ Kredi kartı gerekmeden kullanabilirsiniz
✓ Kayıt yada giriş gerektirmeden sitelere veya videolara ulaşabilirsiniz.
✓ Sizi en hızlı Sunucuya hangisiyse onu bulur ve ona bağlanmanızı önerir.

en iyi vpn programı

Ayrıca bkz: En Kullanışlı 6 Google Chrome Eklentisi

5. Hotspot Shield Ücretsiz VPN

Her ne yerde olursanız olun herhangi bir kısıtlama yaşamadan tüm sitelere ulaşım imkanı sunan ve uygulamaların engellerini kaldıran en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Geçmişten günümüze kaliteli erişim imkanı sunan ücretsiz vpn imkanı sağlayan hotspot shield 500 binden fazla indirme oranına sahiptir. Hotspot Shield Ücretsiz VPN indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  • ✓ ÜCRETSİZ
  • ✓ SINIRSIZ 
  • ✓ Sade
  • ✓ Gizlilik
  • ✓ Güvenlik
en iyi vpn programı

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı