Bitdefender TotaL Security 2022 Lisans Etkinleştirme - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Bitdefender TotaL Security 2022 Lisans Etkinleştirme

Bitdefender TotaL Security, windows işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda kullanabileceğimiz bir yazılım türüdür. Bilgisayarlarımızı tam zamanlı koruma ve virüslerden temizlemek için bitdefender total security programını kullanabilirsiniz.

Birçok alanda genel olarak favori ve popüler yazılımlar kullanılmak için tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı alanında aynı işlevsel özelliklere sahip olan programlar gözden kaçırılmaktadır. Bu yazımızda da birçok kişinin merak ettiği Bitdefender TotaL Security lisans etkinleştirme hakkında paylaşımda bulunmaktayım. Programı hem bilgisayarlarınızda bulunan tehlikeli antivirüsleri temizlemek hem de bilgisayarınıza bulaşabilecek tehlikeli yazılımları engellemek için kullanabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan program hakkında merak edilenler kısmına geçebiliriz. Bizleri nelerin beklediğine kısaca bir göz atalım.

Bitdefender Total Security 2022 Nedir?

Bitdefender Total Security, bilgisayarlarımızı virüslerden temizlemek amaçlı kullanılan bir yazılımdır. Softwin stüdyosu tarafından geliştirilen bu program sadece virüs temizlemek için değil, bilgisayarımızda oluşabilecek zararlı yazılımları da engellemektedir.

Program benim bir aralar denemiş olduğum bir yazılımdı. Kullandığım zamanlarda gayet başarılı sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Kullanış açısından gayet basit ve sadece bir yapıya sahip olması, kullanıcıların da hoşuna giden bir durumdur. Virüs temizleme gibi işlevlerin yanında vpn, bilgisayar hızlandırma gibi araçların da yer aldığını söylemeliyim. Bu araçlar ile birlikte bilgisayarınızı optimize ederek kolaylıkla daha performanslı bir şekilde çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Teknik açıdan detaya girdiğimizde Bitdefender Total Security 2022, bilgisayarımızın virüs ve optimizasyon alanında bizlere detaylı bir hizmet sunduğunu söyleyebilirim. Bilgisayarımızı baştan aşağı bir tarama gerçekleştiriyor. Tarama sonrasında bilgisayarımızı yavaşlatan ve işlevselliğini azaltan eklentileri bularak düzeltme sağlamaktadır. Eğer bu işlev düzeltme ile çözülmezse silme işlemini gerçekleştirmektedir. Bu yönden gerçekten takdir ettiğim bir program olduğunu belirtmeliyim.

Fidye yazılımlara karşı da güvenlik duvarı özelliği ile kolaylıkla engelleme yapabilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok virüs ve fidye yazılımlar bol bol ortalıkta gezmektedir. Bu sebepten dolayı bu tür programları kullanmak bizler için avantaj diyebilirim. Fidye yazılımlar bilgisayarınıza sızdırılan dosyaların silinmesi için istenilen paradır. Bu tür virüsleri maallesef temizlemek için format atmanız gerekmektedir.

Bitdefender Total Security programının bir diğer işlevi ise parola saklama alanının olmasıdır. Bilgisayarımıza kayıt altına aldığımız şifreleri gizli bir şekilde depolama yapabileceğiniz imkanı sunmaktadır. Bu şekilde şifrelerinizi kaydederseniz, çalınma olasılığı bir hayli azalmış ve daha güveli şekilde depolanmış olacaktır.

Bitdefender TotaL Security 2022 Lisans Etkinleştirme
Bitdefender TotaL Security 2022 Lisans Etkinleştirme

Bitdefender Total Security Pro Özellikleri

Programın işlevleri ve özellikleri bir hayli olduğu için liste halinde sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu sayede sizlerde ne tür özelliklere sahip olduğunu görmüş olacaksınızdır.

  • Bilgisayarınızı optimize eder,
  • Fidye yazılımlara karşı koruma sağlar,
  • Şifrelerinizi güvenli olarak depolamanızı sağlar,
  • Ebeveyn denetim özelliği sağlar,
  • Kamera ve Mikrofonun güvenliğini sağlar,
  • Windows ve Android için hırsızlıklara karşı koruma sağlar,
  • Bilgisayarımıza sızılarak giren tüm dosya ve virüsleri engeller.

Burada paylaşmış olduğumuz özellikler genel olarak Bitdefender Total Security Pro lisans etkinleştirme programının işlevleri arasındadır.

Bitdefender Total Security Pro Lisans Etkinleştirme

Bitfender, programı kullanabilmenizi için ücretsiz olarak 90 gün boyunca lisansı kullanıcılarına sunmaktadır. Dilerseniz nasıl ücretsiz olarak lisans alabileceğinize geçerek bizleri bekleyen adımları uygulamaya geçebiliriz.

  • İlk olarak buradaki link üzerinden siteye giriş yapalım.
  • Sağ tarafta bulunan e-posta kısmına mail adresinizi girin.
  • 90 gün ücretsiz kayıt seçeneğine tıklayın.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra programa kayıt olduğunuz e-posta adresiniz ile birlikte giriş yapabilirsiniz.

Bu özellik gerçekten 3 aylık bir süreç için iyi bir avantajdır. En güzel yönü de orijinal lisans ile programı kullanabilmek ve özelliklerine sahip olmaktadır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Bitdefender TotaL Security 2022 Lisans Etkinleştirme başlığı adı altında program ile ilgili detaylı bilgileri paylaşmaktayız. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı