Antrenmanlarla Matematik 1 PDF - Webte İndir
Genel

Antrenmanlarla Matematik 1 PDF

Antrenmanlarla matematik 1 pdf kitabı, temel seviye matematik öğrenmeyi hedefleyen kişilere özel olarak harika bir kitap seçeneğidir. Antrenmanlarla matematik kitabında temel amaç, matematiği zayıf olan kişilere en temelden konuları anlatmak ve TYT-AYT sınavına hazırlanmasını sağlamaktır.

Günümüzde birçok insanın ilgi ve alakası tek taraflı olabilmektedir. Bu sebepten dolayı da insanlar seçim yaparken ilgi alanlarını sevdikleri alana göre yaparlar. Ders konusunda da bazen ilgimiz olmadığında bazı dersleri sevemeyebiliyor yada anlayamayabiliyoruz. Eğer ilgi alanınız matematik değil ve matematiğe yeniden başlamak isterseniz, antremanlarla matematik kitabı pdf denemenizi tavsiye ederim.

Başlangıçta toplama, çıkarma gibi işlemleri anlatıyor, sonrasında ise diğer alanlara geçiş sağlıyorsunuz. Kitabın ilerleyen bölümlerinde, karekök, üslü sayılar gibi konular bulunmaktadır.

Temeli olmayan kişiler ilk konudan itibaren sabırlı bir şekilde ilerlemelidirler. Kitaba kısa bir inceleme yaptım ve gerçekten de temeli sağlam olmayanlar için harika bir öğretici yapıya sahip. Sizlerde kitabı incelemeye alarak ne tür bilgiler ve konu içerdiğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı