Android Durduruldu Hatası Çözümü [Güncel] - Webte İndir
MobilNasıl Yapılır

Android Durduruldu Hatası Çözümü

Gün geçtikçe android arayüzüne güncellemeler geliyor fakat ne kadarda güncel bir arayüze sahip olsa da bazen android durduruldu hatası gibi hatalar karşımıza çıkıyor. İnsanlar bu gibi sorunları yaşadığında panik etmektedir fakat aslında çözümü çok kolaydır. Bunlar malesef Gboard durdu, veya daha çok google durdurulu hatası j7 prime telefonlarda nasıl yapılır gibi sorunlar tarafımıza iletilmektedir. Peki, Android Durduruldu Hatası Nedir? Çözümü Nasıldır?

[wpsm_numhead num=”A” style=”3″ heading=”2″]Android Durduruldu Hatasını Neden Verir ?[/wpsm_numhead]

Android cihazların veri tabanları sağlamdır fakat bazen bu her telefonda olmasa da bazı telefonlarda yaşanabilen sorunlar vardır. Bu sorunlar genellikle android uygulamayı durdurdu gibi sorunlardan oluşur. Bu hataların çözümleri var mı yoksa yok mu birçok kullanıcının merak ettiği konulardan bir tanesidir. Eğer android durduruldu hatası çözümü hakkında bir bilgi sahibi değilseniz yazımızı okumaya devam edin.

Ayrıca bkz: WhatsApp’tan Para Göndermek Çok Kolay

Android Durduruldu Hatası Çözümü

[wpsm_numhead num=”A” style=”3″ heading=”2″]Android Uygulamayı Durdurdu Hatası Neden Yaşanmaktadır?[/wpsm_numhead]

Dahili Depolama Alanı Yetersizliğinden oluşan sorunlar
Sistemin Ram Belleği Dolu Olmasından oluşan sorunlar
İşlemci Yüksek Isıya Sahip Olmasından oluşan sorunlar
Uygulamanın Sürekli Veri Almasından oluşan sorunlar
Sisteme Virüslü Uygulama Yüklenmesinden oluşan sorunlar

Ayrıca bkz: WhatsApp’tan Para Göndermek Çok Kolay

Android Durduruldu Hatası Çözümleri

[wpsm_numhead num=”A” style=”3″ heading=”2″]Android Durduruldu Hatası Çözümü[/wpsm_numhead]

  • Android cihazlara sahipseniz ve bu uyarıyı alıyorsanız, çözümünü sağlamak amacıyla ilk olarak menüden ‘’Ayarlar’’ bölümüne tıklamanız gerekecektir.
  • Hemen ardından üst sekmeden ‘’Diğer’’ seçeneğine dokunun. Diğer seçeneğine dokunduktan sonra ‘’Uygulama Yöneticisi’’ menüsünü takip ederek, hangi uygulama hata veriyorsa o uygulamayı tespit etmeniz gerekir.
  • Uygulamayı bulduktan sonra bilgiler ekrana geldiğinde, “Önbelleği Sil” sekmesini bulmanız ve tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle uygulamadaki tüm geçmişe dair saklanan veriler silinirken, açılmasını istediğiniz uygulama kullanılır hale gelecek olup bu hatayı artık almazsınız.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı