Advanced SystemCare Ultimate 14 License Key - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Advanced SystemCare Ultimate 14 License Key

Advanced SystemCare 14 Key Nedir

Bilgisayarınızı virüslerden korumak istiyorsunuz fakat piyasada yer alan antivirüs uygulamalarına güveniniz yoksa bu yazımızda sizlere gelişmiş sürümü ile SystemCare Ultimate, işletim sisteminizi en iyi durumda tutan ve onu gerçek zamanlı olarak gelecekteki virüslerden koruyan süper kapsamlı bir aracı sizler için tanıtalım. Bilgisayarınızı virüslerden korumak için birden fazla uygulama kullanma devri sona erdi. Artık tek bir uygulama sayesinde hem bilgisayarınızda yer alan virüslerden kurtuluyorsunuz hemde daha stabil bir çalışma performansı yakalıyorsunuz.

Sadece performanslı değil kullanımı da oldukça kolay olan bu uygulamanın arayüzünü açtığınızda, tüm sistemi veya sistemin bir bölümünü tarayan ve soruna neden olabilecek kötü amaçlı yazılımları kaldıran virüsten koruma yazılımı gibi uygulamanın ana işlevlerini göreceksiniz. Ayrıca, günlükleri ve gereksiz dosyaları silerek, internet hızını artırarak, sabit diski birleştirerek, sistemi optimize ederek, kısa yolları onararak vb. daha hızlı bir bilgisayara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Advanced SystemCare 14 Serial Key Güvenilir Mi ?

Advanced SystemCare uygulamasına ek olarak geliştirilen bu uygulama daha çok virüsler için tasarlanmış olup ilk görevi zararlı yazılımları bilgisayarınızdan atması için tasarlanmıştır. Advanced SystemCare uygulamasının gelişmiş versiyonu olarak düşünebileceğiniz bu uygulama Windows’unuzu gerçek zamanlı olarak korumak için size en iyi ve kolay yöntemi sağlar. %23 daha büyük veritabanı ile virüslerden, casus yazılımlardan, fidye yazılımlarından ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerinden gelen tüm olası tehditleri engellemekle kalmaz bilgisayarda ya da uyurken sizi güvenli tutar.

Advanced SystemCare 14 Pro Key

Kripto paranız mı var ya da normal bir birikiminiz varsa bile güvenlik bilgilerinizi koruması için görevlendirebileceğiniz SystemCare Ultimate 3. taraf bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanıza izin vermez. Bilgilerinizi güvende tutabileceğiniz gibi kişisel verilerinizi de koruma altına almaktadır. Advanced SystemCare Ultimate’ın yaptığı, dosyalar, fotoğraflar, kişiler ve dijital parmak izleri gibi hassas kişisel verilerin yetkisiz kişiler tarafından çalınmasını önlemek için bir güvenlik kalkanı oluşturmaktır. Herhangi bir yetkisiz işlemde hemen devreye girerek büyük sorunlara yol açacak sonuçların olmamasını sağlar.

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

Advanced SystemCare Ultimate son güncelleme ile gelen birden özelliği sayesinde kullanıcılar daha hızlı ve performanslı bir PC’ye sahip olmaktadırlar. Daha büyük bir sabit disk alanı ve daha hızlı sistem yanıtı için Dropbox, Steam, Chrome ve diğer tarayıcılarda ve yazılımlarda tonlarca gereksiz dosyayı, geçici dosyayı ve önbelleği temizler. Günümüzde oyunların daha çok kullandığı Steam, oyun silme konusunda arkada bir çok dosya bırakmaktadır. Böylelikle depolama gittikçe doluyor ve yeni oyun yüklemeye izin vermiyor.

Advanced SystemCare 14 Serial Key 2021 

  • CDD6D-D0774-F23C0-7EB3N
  • 05DBF-ACC7F-A243G-B11384
  • F3BOA-O81O2-9F4OA-FD1F8
  • 8FB8E-440E4-FCCFC-GEGF7
  • 635O7-C1OD5-41FFD-23AF6
  • 7DDID-A64AF-01207-637F5

Advanced SystemCare 14 Pro Key

  • 3FAE5-DFE8O-D21308-BOEF4
  • 334FD-O3D64-6BEOC-OGBF3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı